Pupa Jennifer Lopez jest najdoskonalsza! Naukowcy odkryli wzór na pupę

2021-05-09 11:10
Naukowcy obliczyli! Pupa Jennifer Lopez jest najdoskonalsza
Autor: SHUTTERSTOCK Naukowcy obliczyli! Pupa Jennifer Lopez jest najdoskonalsza

Już wszystko jasne! Wybitny amerykański naukowiec odkrył, która pupa jest najdoskonalsza w całym kosmosie. Badając tysiące pup i tysiące reagujących na ich widok mężczyzn wymyślił matematyczną formułę pozwalającą zmierzyć piękno dowolnych pośladków. Badania dr Davida Lewisa wykazały, że istnieje pewien matematyczny wzór na pupę. A kiedy zakończył swoje obliczenia, nie miał już najmniejszych wątpliwości - to pośladki Jennifer Lopez stanowią niedościgniony wzór doskonałości.

Na świecie są miliardy pup, ale tylko jedna z nich spełnia najbardziej surowe naukowe wymogi. Tak niezbicie wynika z obliczeń wybitnego amerykańskigo badacza. Badania dr Davida Lewisa wykazały, że istnieje pewien matematyczny wzór na pupę. Psycholog ów odkrył, która pupa jest najdoskonalsza w całym kosmosie. Badając tysiące mężczyzn i tysiące pup odkrył matematyczną formułę pozwalającą zmierzyć piękno dowolnych pośladków. Wynik mógł być tylko jeden - to pupa Jennifer Lopez jest idealna, a inne gwiazdy mogą się przy niej schować. Jaki dokładnie jest wzór na pupę? Oto on!

NIE PRZEGAP: Chińska rakieta już spadła na Ziemię! Wiemy gdzie. Czy są zniszczenia?

Otóż z badań dr Davida Lewisa wynika, że mężczyznom najbardziej podobają się kobiety z krzywizną u podstawy kręgosłupa wynoszącą dokładnie 45,5 stopnia. U Jennifer Lopez krzywizna wyznaczająca linię pośladków jest właśnie taka. Nie dziwota, że większość klientek poprawiających pupy u chirurgów plastycznych z Transform Hospital Group wskazała jako wzorzec właśnie latynoską seksbombę.

NIE PRZEGAP: Książę Harry ZNOWU wystąpi u Oprah Winfrey! Będzie mowa o problemach

Zgrabna pupa
Zofia Dąbrowska
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze