Władimir Putin

i

Autor: AP Photo Władimir Putin

Wojna na Ukrainie

Putin mówi o własnym pogrzebie. Szokujące słowa na zebraniu

2023-08-30 13:06

Władimir Putin już myśli o swoim pogrzebie? Tak twierdzą autorzy profilu w mediach społecznościowych General SVR, podający się za byłych agentów rosyjskich służb nadal mających swoje źródła na Kremlu. Podobno podczas zebrania w gronie rosyjskich oficjeli rosyjski dyktator stracił nad sobą panowanie. Padły przekleństwa, aż w końcu Putin zaczął mówić o własnym pogrzebie. Wierzyć, nie wierzyć?

Władimir Putin przeklinał i mówił o własnym pogrzebie na zebraniu? „Dlaczego, do cholery, pieprz... mi w mózgu?”

Pogłoski o rzekomej ciężkiej chorobie Władimira Putina i o tym, że podczas publicznych wystąpień zastępuje go sobowtór krążą od lat. Swojego czasu powtórzyli je z przekonaniem nawet ukraińscy oficjele. W pisaniu o sobowtórze i chorobie celuje zwłaszcza tajemniczy profil w mediach społecznościowych General SVR, podający się za byłych agentów rosyjskich służb nadal mających swoje źródła na Kremlu. W najnowszym wpisie osoby te piszą, że podczas ostatniego zebrania w gronie rosyjskich wojskowych i oficerów służb bezpieczeństwa rosyjski dyktator stracił nad sobą panowanie. Padły przekleństwa, aż w końcu Putin zaczął mówić o własnym pogrzebie. "Powiedzieli, że kontrofensywa Sił Zbrojnych Ukrainy wyhamowała i nie ma się czym martwić. Po wysłuchaniu raportu prezydent zadał tylko jedno, pozornie retoryczne pytanie: „Dlaczego, do cholery, pieprz... mi w mózgu?”. I nie otrzymawszy żadnej zrozumiałej odpowiedzi, zamknął spotkanie" - czytamy.

"Prezydent zażartował ponuro, mówiąc, że czas pomyśleć o tym, gdzie on sam wkrótce zostanie pochowany"

To nie wszystko. Dyskusja podczas wspomnianego spotkania miała dotyczyć również tego, gdzie pochować Jewgienija Prigożyna, który przynajmniej według oficjalnej wersji wydarzeń zginął w katastrofie lotniczej w Rosji 23 sierpnia. "Prezydent zażartował ponuro, mówiąc, że czas pomyśleć o tym, gdzie on sam wkrótce zostanie pochowany. Pomimo silnego zaprzeczania i słów rozmówców o długim życiu, jakie czeka Putina, lekarze prowadzący twierdzą, że koniec jest bliski" - dodaje General SVR.

Sonda
Czy wkrótce skończą się rządy Putina w Rosji?

Tego nie uczą w szkole! Quiz z wiedzy ogólnej

Pytanie 1 z 10
Firma, która ma m.in. sklepy Biedronka pochodzi z jakiego kraju?
Syn Polaków zabił prezydenta USA i klątwa Kennedych. Niezapomniani
Listen on Spreaker.