Putin uwięził ojca za rysunek dziecka! 13-latka w ośroku, mężczyzna w areszcie

i

Autor: OVD-Info English/Twitter Putin uwięził ojca za rysunek dziecka! 13-latka w ośroku, mężczyzna w areszcie

Wojna na Ukrainie

Putin uwięził ojca za rysunek dziecka! 13-latka w ośrodku, mężczyzna w areszcie

2023-03-02 12:30

Władimir Putin ściga nawet dzieci za najmniejszy przejaw współczucia wobec mieszkańców Ukrainy! Jak informuje OWD-Info, 13-letnia dziewczynka i samotnie wychowujący ją ojciec zostali rozdzieleni i uwięzieni po tym, jak Masza narysowała w szkole rysunek pokazujący ukraińską rodzinę podczas rosyjskiego ostrzału.

13-letnia Rosjanka narysowała w szkole rosyjskie naloty na Ukrainę. Nauczyciele wezwali policję, dziecko rozdzielone z ojcem

Niedawno Władimir Putin zupełnie oficjalnie odsłonił w Rosji pomnik Józefa Stalina. Teraz pokazał, że rzeczywiście pragnie powrotu do czasów stalinowskich i kompletnego terroru wobec obywateli, karanych za najmniejszy przejaw niezadowolenia z władzy. O tej szokującej sprawie napisał portal OWD-Info. 13-letnia dziewczynka i samotnie wychowujący ją ojciec zostali rozdzieleni i uwięzieni po tym, jak Masza narysowała w szkole pewien obrazek. Na rysunku Maszy Moskalowej, który dziewczynka pokazała na zdjęciu, widać matkę z dzieckiem pod ukraińskimi flagami, w których stronę lecą rakiety. Nauczyciele na widok nieprawomyślnego obrazka wezwali do szkoły policję! 13-latka była przesłuchiwana przez służby bezpieczeństwa, a potem trafiła do ośrodka dla nieletnich.

Ojciec 13-latki odpowie za "dyskredytację armii". W Rosji grozi za to nawet 15 lat więzienia

Następnie ludzie Putina dotarli do ojca małej Maszy. Aleksiej Moskalow został oskarżony o "dyskredytację armii" i trafił do aresztu. Już wcześniej naraził się rosyjskiej władzy, publikując krytyczny komentarz w mediach społecznościowych, co nie uszło uwadze funkcjonariuszy służb bezpieczeństwa. Według ODW-Info w ciągu ostatniego roku wobec ponad 450 osób wszczęto już postępowanie za "dyskredytację armii". Za głoszenie "niewłaściwych" poglądów o wojnie na Ukrainie grozi w Rosji nawet 15 lat więzienia.

Sonda
Czy znasz kogoś, kto popiera działania Putina?

QUIZ. Czwartkowy test z geografii. Stolice, które najczęściej mylicie! 8/10 będzie sukcesem

Pytanie 1 z 10
Stolicą Turcji jest:
Marek Budzisz: Stary świat już nie wróci, ta wojna zmieniła wszystko ["Rok wojny"]
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany