Putin został pustelnikiem? Odciął się od dzieci, wnuków, nawet Kabajewej, z którą mieszka

i

Autor: AP/Ramil Sitdikov

Jest tak źle?

Putin w fatalnym stanie, nikogo nie chce widzieć! "Wchodzą tam tylko lekarze". Odciął nawet Kabajewą

2023-06-21 9:14

Putin praktycznie z nikim się już nie spotyka, rzadko kto ma okazję widywać go na żywo. Jak donoszą źródła na Kremlu, ma to związek z paranoją rosyjskiego prezydenta i z coraz gorszym stanem jego zdrowia. Jedynymi osobami, z których towarzystwa nie może zrezygnować, są jego lekarze. Każdego wieczoru spędzają u niego kilka godzin. Putin odciął się nawet od swojej kochanki, z którą mieszka.

Parę dni temu pisaliśmy, że cierpiący od lat na chorobę Parkinsona i kilka nowotworów Władimir Putin (70 l.) właśnie usłyszał potworną diagnozę. Lekarze poinformowali go, że ma przerzuty do mózgu. Podobno medycy i rodzina, a także najbliżsi polityczni współpracownicy Putina od dawna wiedzieli, że rak znów uderzył, ale trzymali to przed nim w tajemnicy. Dyktator nie przyjął tej wiadomości najlepiej.

Putin zmiażdżony wiadomością o przerzutach do mózgu

"Prezydent, według naocznych świadków, był dosłownie zmiażdżony tą informacją i próbował tylko dowiedzieć się ile mu zostało czasu, ale w odpowiedzi lekarze tylko go zachęcili, mówiąc, że można i trzeba walczyć, że rzekomo są szanse" - pisał autor telegramowego kanału Generał SWR, który prawdopodobnie jest byłym generałem Służb Wywiadu Zagranicznego Rosji.

Władimir Putin odciął się od bliskich. "Nikogo nie chce widzieć"

Putin chyba jednak nie dał się przekonać, że nie będzie tak źle. Jest załamany i nie chce nikogo widzieć. Podobno odciął się nawet od najbliższych, również od Aliny Kabajewej, kochanki, z którą od 15 lat tworzy nieformalną rodzinę i z którą podobno doczekał się czwórki dzieci: bliźniaczek i dwóch chłopców. Z maluchami także nie ma kontaktu, tak samo jak z dorosłymi córkami, które ma ze związku ze swoją wieloletnią żoną, Ludmiłą Szkriebniewą. "Kontakt ze starszymi córkami jest rzadki, a młodszych dzieci i wnuków nie chce widzieć. Rzadko Putin komunikuje się też ze swoją konkubentką Aliną Kabajewą, mimo że mieszkają razem" - pisze Generał SWR.

Dodaje, że jedynymi osobami, z którymi ostatnio Putin widuje się regularnie, są lekarze, a właściwie cały sztab lekarzy. Odwiedzają go w jego komnatach każdego wieczoru i spędzają tam zwykle po parę godzin. Mają też dyżury, by zawsze być w pełnej gotowości. 

Sonda
Uważasz Władimira Putina za zbrodniarza wojennego?
Oleksandr Usyk: Jakbym spotkał Putina, zabiłbym go
Listen on Spreaker.