Wojna skończy się przez nową terapię Putina? Nie będzie mógł ruszyć ręką. To koniec?

i

Autor: Pavel Bednyakov/AP Wojna skończy się przez nową terapię Putina? "Nie będzie mógł ruszyć ręką". To koniec?

To koniec?

Wojna skończy się przez chemioterapię?! Jest data! "Śmiertelnie chory Putin odpuści"

2023-02-22 10:07

24 lutego minie rok, od kiedy Rosja napadła na Ukrainę. Wtorkowe orędzie Putina, które miało przekonać świat, że Rosja idzie po zwycięstwo, zdaniem ekspertów udowodniło, że Putin jest w fatalnym położeniu. Będzie jeszcze gorzej. Okazuje się, że rosyjski prezydent jest tak chory, że wkrótce musi zostać poddany inwazyjnej terapii i w związku z tym prawdopodobnie wstrzyma ofensywę. To koniec wojny?!

Źle się dzieje w Rosji. We wtorek, 21 lutego, Putin wygłosił w Moskwie przemówienie, które miało zagrzać Rosjan do walki i przekonać świat o potędze Kremla. Nic takiego się jednak nie wydarzyło. "Putin publicznie zademonstrował swoje zagubienie, podkreślając, że Rosja znajduje się w impasie, nie ma żadnych perspektyw i nie będzie ich miała w przyszłości" - ocenił doradca prezydenta Ukrainy, Mychajło Podolak. Dodał, że "według Putina wszędzie są naziści, Marsjanie i teorie spiskowe. Sic transit gloria mundi (z łac. "tak przemija chwała świata") dla Putina w rosyjskim parlamencie".

Śmiertelnie chory Putin zakończy wojnę?

Upadek Putina może nadejść szybciej, niż się spodziewamy. Autor telegramowego kanału Generał SWR donosi bowiem, że ostatnie wyniki badań chorego na raka i Parkinsona Putina są bardzo złe i rosyjski przywódca już wkrótce zostanie poddany inwazyjnej terapii onkologicznej, która może... zmienić losy wojny. "Putin nie jest gotowy na drastyczne decyzje, kiedy w niedalekiej przyszłości może nie być w stanie adekwatnie i terminowo reagować na wyzwania. W związku ze zbliżającym się nowym tokiem terapii, który zgodnie z planem powinien rozpocząć się 5 marca, a także z uwagi na brak możliwości pełnego kierowania »specjalną operacją wojskową« w tym czasie, pojawiła się kwestia kontynuacji ofensywy na froncie" - pisze.

Rosja. 5 marca rozstrzygną się losy wojny?

Podobno Putin rozważa zawieszenie ofensywy od 5 marca na nieokreślony na razie czas i "przejścia do defensywy na dotychczasowych pozycjach. Prezydent nie podjął jeszcze decyzji i na razie wszystko jest na etapie dyskusji". Czy to oznacza koniec wojny? 

Sonda
Czy Putin przegra wojnę?
Putin szykuje fajerwerki na rocznicę.
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany