Rimini. Ciało Polaka znalezione w BASENIE

2017-08-28 18:52

Tragedia we włoskiej miejscowości Rimini. Jak podaje portal rmf24.pl w basenie jednego z tamtejszych hoteli znaleziono ciało Polaka. Śmierć mężczyzny zbada teraz prokuratura.

Z informacji podanych przez portal wynika, że polski turysta, którego ciało znaleziono w hotelowym basenie w miejscowości Rimini do Włoch przyjechał z matką. Mężczyzna w nocy z niedzieli na poniedziałek miał wypić sporo alkoholu, a później nie poszedł spać, tylko zaczął krążyć po hotelowych korytarzach i ogrodzie przy hotelu. W końcu, a było nad ranem, pracownik hotelu poprosił, by turysta z Polski wrócił do swojego pokoju, ale ten zniknął. Ciało 45-letniego Polaka znaleziono w basenie około 6 rano. Na miejsce wezwana została karetka, ale lekarz, który przyjechał do hotelu stwierdził zgon mężczyzny. Strona włoska bada teraz sprawę, zarządzona została sekcja zwłok Polaka, która ma wyjaśnić, jaka była przyczyna jego śmierci.

ZOBACZ TEŻ: Tajemnicza seria morderstw na Wyspach! Polowanie na Polaków w Wielkiej Brytanii?

Sprawdź: Polak z zarzutami! Spowodował wypadek, w którym zginęło OSIEM osób

ZOBACZ: Londyn: Atak na policjantów przed Pałacem Buckingham ZDJĘCIA

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE