Rodzina niedźwiedzi wykąpała się w moim basenie! Wszystko się nagrało

i

Autor: KTLA

Ale baraszkowaly!

Rodzina niedźwiedzi wykąpała się w moim basenie! Wszystko się nagrało

2023-07-30 12:00

Upały dają się we znaki niedźwiedziom! Dochodzi do tego, że podchodzą do ludzkich siedzib i nie bacząc na nic, wskakują do basenów. W Kalifornii rozegrały się zdumiewające sceny, a wszystko uwiecznione zostało na filmie. Zdumiony właściciel domu z basenem wyjrzał przez okno i zobaczył rodzinę miśków, które beztrosko pluskały się tuż przy domu.

Niedźwiedzie podchodzą do domów bogaczy w USA i wskakują do basenów! Dwa miśki uwiecznione na filmie

Fala upałów przechodzi nie tylko przez Europę, ale także przez Stany Zjednoczone. Temperatura przekracza tam w wielu miejscach trzydzieści stopni Celsjusza. Tak jest między innymi w Kalifornii, gdzie mieszka wiele gwiazd Hollywood. A nie ma przecież porządnej gwiazdorskiej rezydencji bez basenu, w którym można wylegiwać się w ciepły dzień. Jak się jednak okazuje, gwiazdy w obliczu upałów są wygryzane z basenów przez... niedźwiedzie! Wszystko zostało uwiecznione na filmie pokazanym przez KTLA. Być może nakręcił je właściciel telefonem, może powstało dzięki zainstalowanemu na posesji monitoringowi. Jedno jest pewne - warto je zobaczyć! Co pokazuje film z Kalifornii? Już w pierwszym jego kadrze widzimy niewielki basen przed domem. Z basenu wystaje... głowa niedźwiedzia. Jak się szybko okazuje, to jedynie niedźwiedzie dziecko, a wielka mama nadchodzi z boku. Podchodzi do igrającego w wodzie malca i po chwili wahania sama wskakuje raźno do basenu!

Co robić w razie spotkania z niedźwiedziem? Pracownicy parku narodowego radzą

Pluskające się miśki zupełnie nie zwracały uwagi na bliskość ludzi, tak bardzo marzyły o ochłodzie w gorący dzień. Tymczasem cytowana przez Daily Mail Służba Parku Narodowego radzi, by w takich chwilach trzymać się z daleka od niedźwiedzi i unikać gwałtownych ruchów, które mogłyby przestraszyć zwierzę. Ale miśki w basenach to nie jedyny kłopot mieszkańców Kalifornii. Największy operator sieci energetycznej w USA wydał alert alarmowy pierwszego stopnia, ponieważ z powodu fali upałów i zagrożenia pożarowego z przerwami w dostawach prądu może mierzyć się aż 65 milionów odbiorców.

Sonda
Czy widziałeś kiedyś na własne oczy niedźwiedzia, ale nie w zoo ani w internecie?
Niedźwiedź gonił mężczyznę
Nasi Partnerzy polecają