Najseksowniejsza sędzia świata

i

Autor: Instagram Najseksowniejsza sędzia świata

Ten skandal nie ma końca!

Sędzia szokuje seksownymi zdjęciami! Nie zamierza przestać. Wyleci z pracy?!

2023-03-24 17:30

Ten skandal nie ma końca! Sędzia Vivian Polania (34 l.) z Kolumbii dopiero co została zawieszona na trzy miesiące po tym, jak wydawała wyroki w bieliźnie, ale wszystko wskazuje na to, że nie zamierza przestać pozować do śmiałych zdjęć. Instagramowe konto 34-latki jest nieustająco aktywne. Zobacz, co można tam znaleźć!

Najseksowniejsza sędzia świata nadal się rozbiera! Vivian Polania mimo surowej kary nadal pokazuje się półnago

Jeszcze niedawno mało kto słyszał o 34-letniej pani sędzi z Kolumbii, ale teraz o Vivian Polanii mówi cały świat. Wszystko zaczęło się pod koniec ubiegłego roku. Vivian Polania brała wtedy udział, oczywiście jako sędzia, w procesie online dotyczącym podłożenia bomby pod samochód. Kiedy wszyscy uczestnicy zalogowali się na Zooma, nie mogli uwierzyć własnym oczom. Sędzia podczas procesu leżała na łóżku w bieliźnie i paliła papierosa w kuszącej pozie. Wtedy to była tylko wpadka... Po paru chwilach ktoś uświadomił 34-latce, że kamera pozostaje włączona i wtedy kobieta szybko ją wyłączyła. Ale było już za późno. W wyniku afery najseksowniejsza sędzia świata, bo takim mianem okrzyknięto już Vivian Polanię, została zawieszona w czynnościach służbowych na trzy miesiące.

Vivian Polania nadal rozbiera się na Instagramie. Wcześniej zawieszono ją za wydawanie wyroków w bieliźnie. Doigra się?

Parę dni temu triumfalnie wróciła i pokazała zdjęcie w todze na swoim Instagramie. Ale czy to oznacza, że będzie w stanie żyć bez rozbierania się w mediach społecznościowych? Nic z tych rzeczy! Konto Vivian Polanii jest nadal aktywne, a seksowne, niekiedy bardzo śmiałe fotki w seksownej bieliźnie nie zostały wykasowane i nadal można je oglądać bez żadnych przeszkód. Czy najseksowniejsza sędzia świata doczeka się ponownego zawieszenia lub wręcz wyrzucenia z zawodu sędziowskiego?! Pozostaje czekać na ciąg dalszy afery!

Sonda
Czy takie zachowanie przystoi sędziemu?

QUIZ. Stare hity polskiego internetu! Przed laty śmieszyły do łez. Pamiętasz je?

Pytanie 1 z 10
Co obiecywał w klipie wyborczym Krzysztof Kononowicz?
Instagram - sztuka czy erotyka?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany