Skandal w sądzie!

Sędzia zapomniała wyłączyć kamerki! Wydawała wyroki w bieliźnie, była niemal naga. WIDEO

2023-03-23 16:46

W dzień wydaje wyroki, w nocy się rozbiera! Ale czasami miesza jej się jedno z drugim... Vivian Polania (34 l.) została okrzyknięta najseksowniejszą panią sędzią świata po tym, jak wywołała skandal podczas procesu online. 34-letnia fanka seksownych fotek zapomniała wyłączyć internetową kamerkę i pokazała się wszystkim półnago!

Vivian Polania z Kolumbii to najseksowniejsza sędzia świata? Pozuje do fotek w bieliźnie i wydaje wyroki. Miała przez to niemałe kłopoty

Takiej pani sędzi jeszcze świat nie widział! Vivian Polania (34 l.) z Kolumbii jeszcze niedawno była znana jedynie garstce fanów na Instagramie. Mało kto spośród podsądnych czy adwokatów domyślał się, czym po godzinach zajmuje się poważna pani w todze. Tymczasem Vivian Polania w dzień wydawała wyroki, a w nocy rozbierała się do seksownej bielizny i gięła w seksownych pozach. I wszystko to pozostałoby zapewne niezauważone przez jej przełożonych, gdyby nie pewna wpadka, która przytrafiła się 34-letniej pani sędzi pod koniec ubiegłego roku. Vivian Polania uczestniczyła wtedy w procesie online w sprawie zamachu bombowego na samochód. Gdy wszyscy uczestnicy zalogowali się na Zooma, oniemieli.

Sędzia podczas procesu leżała na łóżku w bieliźnie i paliła papierosa. Została zawieszona

Pani sędzia nie miała na sobie togi, tylko bieliznę i leżała na łożu z papierosem w nonszalanckiej pozie. Po paru chwilach ktoś uświadomił 34-latce, że kamera pozostaje włączona i wtedy kobieta szybko ją wyłączyła. Ale było już za późno. W wyniku afery najseksowniejsza sędzia świata, bo takim mianem okrzyknięto już Vivian Polanię, została zawieszona w czynnościach służbowych na trzy miesiące. Teraz triumfalnie wróciła i pokazała zdjęcie w todze na swoim Instagramie. Seksownych fotek jednak nie pokasowała, przynajmniej jak dotychczas!

Sonda
Czy takie zachowanie przystoi sędziemu?

Znasz swoje prawa? Sprawdź, za co policjant może Cię ukarać

Pytanie 1 z 7
Czy policjant może zatrzymać Cię za wyprzedzenie radiowozu?
Jak tworzyć rendery, które pokocha Instagram (i klienci)
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany