Nauczyciel

i

Autor: Policja, facebook.com Nauczyciel

Wcześniejsze zgłoszenie zignorowano!

Skandal w szkole! Wykryto romans nauczyciela WF-u z 15-letnią uczennicą!

2023-02-15 14:06

Rodzice 15-letniej uczennicy uczęszczającej do Atlantic High School w Port Orange (Floryda) zdecydowanie nie takich aktywności fizycznych oczekiwali od relacji córki z nauczycielem WF-u. Pracujący na tym stanowisku Arin Hankerd miał wdać się w nią płomienny romans! Mężczyzna został już zatrzymany, a na jaw wychodzą nowe, wstrząsające fakty.

Arin Hankerd, pracujący jako nauczyciel wychowania fizycznego w jednej ze szkół na Florydzie, został aresztowany w nocy z piątku na sobotę, po tym jak na policję zgłosiła się matka nastolatki. Jak informuje polsatnews.pl, kobieta po przeczytaniu pamiętnika córki odkryła, że ma ona romans z nauczycielem WF i dochodzi między nimi do kontaktów seksualnych. Matka zdecydowała się na przeczytanie zapisków 15-latki, kiedy po wielu rozmowach z córką nabrała podejrzeń, co do jej relacji z Hankerdem.

Mężczyzna uczył 15-latkę od sierpnia ubiegłego roku. W styczniu miało po raz pierwszy dojść między nimi do kontaktów seksualnych.

Szkoła wydała oświadczenie, w którym przekazała, że natychmiast po ujawnieniu sprawy, mężczyzna został zawieszony. Po tym, jak opublikowano w mediach informację o jego zatrzymaniu, szybko okazało się, że Hankerd zachowywał się niestosownie już w przeszłości (również w poprzednich miejscach zatrudnienia). Jedna z uczennic, Jennifer Lutz miała z nim bardzo złe doświadczenia. - Powiadomiłam szkołę, kiedy zachowywał się niewłaściwie w stosunku do mnie, a oni NIC nie zrobili, dopóki się nie wściekł i nie zdecydował się im powiedzieć, że mam broń w moim samochodzie (CO BYŁO NIEPRAWDĄ) i w końcu przenieśli mnie z jego klasy - wspominała. Jeden z rodziców stwierdził natomiast, że zabrał córkę ze szkoły, w której pracował Hankerd, ponieważ nie podobało mu się jego zachowanie.

Sonda
Pamiętasz swoich szkolnych nauczycieli?
Fatalny romans legendy TVP. Historia z Koprem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany