Strzelanina w szkole Kazaniu. Co wiemy o miejscu masakry w Rosji?

i

Autor: AP Strzelanina w szkole Kazaniu. Co wiemy o miejscu masakry w Rosji?

Strzelanina w szkole Kazaniu. Co wiemy o miejscu masakry w Rosji?

2021-05-11 14:14

Strzelanina w szkole Kazaniu. Co wiemy o miejscu masakry w Rosji? Dziś rano do budynku gimnazjum nr 165 w Kazaniu w Rosji, stolicy Tatarstanu, wtargnął 19-letni napastnik, który otworzył ogień z broni, na którą niedawno dostał pozwolenie. Efektem strzelaniny w szkole w Kazaniu jest śmierć co najmniej 8 osób, z czego większość stanowili jej uczniowie. Kolejne 16 osób zostało rannych.

Strzelanina w szkole Kazaniu. Co wiemy o miejscu masakry w Rosji?

Do strzelaniny w szkole w Kazaniu doszło dziś rano. W budynku gimnazjum nr 165 w stolicy Tatarstanu w Rosji wtargnął 19-letni napastnik, absolwent placówki. W wyniku strzelaniny w szkole w Kazaniu zginęło co najmniej 8 osób, w tym na pewno 7 uczniów placówki, a 16 kolejnych osób (12 uczniów i 4 dorosłych) zostało rannych i trafiło do szpitala. 19-latek został już zatrzymany i przesłuchany. Jak informują WiadomościBliskoCiebie24, pozwolenie na broń otrzymał 28 kwietnia. Według relacji świadków strzelaniny w szkole w Kazaniu w budynku placówki miało również dojść do wybuchu.

Media informowały wcześniej o co najmniej 11 ofiarach strzelaniny w szkole w Kazaniu, ale ta informacja została zdementowana. Nieprawdziwe są także doniesienia o tym, że w masakrze w Rosji brał również udział 41-letni mężczyzna, który został zastrzelony na miejscu zdarzenia.

Czytaj też: Strzelanina w szkole Kazaniu. Kim są ofiary masakry w Rosji?

Czytaj też: Strzelanina w Kazaniu NOWE informacje. To on rozstrzelał dzieci. 19-latek aresztowany!

Strzelanina w szkole w Kazaniu. Masakra w rosyjskim gimnazjum

Strzelanina w szkole Kazaniu w Rosji [ZDJĘCIA]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają