Syn prezydenta w opalach! Była żona opowie o seks skandalach

i

Autor: FACEBOOK Syn prezydenta w opalach! Była żona opowie o seks skandalach

Syn prezydenta Bidena w opałach! Była żona opowie o seksie, Viagrze i narkotykach

2022-01-14 13:50

Prezydent Stanów Zjednoczonych z pewnością nie będzie zachwycony tymi wiadomościami! A tym bardziej Hunter Biden (52 l.), syn Joe Bidena. Była żona Huntera nieoczekiwanie ogłosiła, że napisała książkę o swoim trwającym 24 lata malżeństwie z synem obecnego amerykańskiego przywódcy. Nie zabraknie opowieści o narkotykach, imprezach, zdradach z bratową i prostytutkach!

To koszmar każdego celebryty! Byli partnerzy potrafią okrutnie mścić się na niegdyś niewiernych sławach i teraz taka zemsta dosięgła syna samego prezydenta Stanów Zjednoczonych. A chociaż Hunter Biden nie ma już zbyt wiele do stracenia pod względem wizerunkowym, to teraz może sie okazać, że robił jeszcze gorsze rzeczy, niż ktokolwiek mógł przypuszczać. Zamierza o tym opowiedzieć ze szczegółami w książce była żona Huntera Bidena, czyli Kathleen Buhle (52 l.), z którą syn Joe Bidena rozwiódł się w 2017 roku po 24 latach małżeństwa i dochowaniu się trzech dorosłych dziś córek: Naomi (29 l.) Finnegan (22 l.) i Maisy (21 l.). Przypomnijmy, że od 2019 roku Hunter Biden jest mężem Melissy Cohen, z którą ma rocznego syna Beau Bidena Juniora, spłodził też w międzyczasie Navy Joan Roberts (3 l.) ze striptizerką. A to tylko wierzchołek góry lodowej burzliwego życia prezydenckiego syna! Hunter Biden przez wiele lat zmagał się z uzależnieniem od twardych narkotyków, a prawdopodobnie także od seksu z prostytutkami, sądząc po zawartości jego sławnego laptopa.

NIE PRZEGAP: Koronawirus ZMNIEJSZA penisy! Szokujące odkrycie naukowców

NIE PRZEGAP: 49-letnia Heidi Klum sfilmowana BEZ STANIKA ze sławnym raperem!

Sonda
Co myślisz o wydawaniu takich książek o takich byłych partnerach?

Biden nagrywał seks z paniami lekkich obyczajów, a jednej z nich zwierzył się z tego, że Rosjanie mogli przechwycić jeszcze jednego należącego do niego laptopa. Kathleen Buhle zamierza opisać także to, jak Hunter Biden zdradzał ją z własną bratową, wdową po Beau Bidenie, podobno wyjawi także, że niewierny mąż posiłkował się Viagrą...

NIE PRZEGAP: Księżna Kate nie wytrzymała! Wiadomo, co naprawdę myśli o Meghan Markle

NIE PRZEGAP: Książę przed sąd za seks z nieletnią! Skandal w rodzinie królewskiej

Książka byłej żony ukaże się w czerwcu i będzie zatytułowana "If We Break: A Memoir of Marriage, Addiction and Healing", czyli "Jeżeli zerwiemy: Wspomnienie małżeństwa, uzależnienia i wyleczenia".

W galerii poniżej możecie zobaczyć m.in. zdjęcia żony Huntera Bidena i okładkę jej książki

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Ledwie1 osoba na 10 zdobędzie komplet. Może to właśnie ty?

Pytanie 1 z 10
W którym państwie przez lata rządził Enver Hoxha?
Groby żony i dzieci Joe Bidena, nowego prezydenta USA
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE