Fatalne wieści dla mężczyzn, którzy przeszli COVID. Zaburzenia erekcji to nie wszystko!

2022-01-13 11:15

Straszne wieści ze świata nauki! Brytyjscy naukowcy nie mają najmniejszych wątpliwości: koronawirus ma moc zmniejszania penisów. Są już dowody przedstawione przez urologów z University College London, są też wyznania mężczyzn, którzy zmierzyli swoje penisy przed zakażeniem Covid-19 oraz po wyzdrowieniu i przeżyli prawdziwy szok.

Jesteś mężczyzną i zakaziłeś się koronawirusem, ale szczęśliwie wyzdrowiałeś? Uważaj, bo zwłaszcza jeśli leczyłeś się w szpitalu i/lub miałeś długotrwałe objawy zarażenia Covid-19, możesz spodziewać się jeszcze jednej, bardzo nieprzyjemnej niespodzianki. Brytyjscy naukowcy nie mają najmniejszych wątpliwości - koronawirus ma moc zmniejszania penisów. Są już dowody przedstawione przez urologów z University College London, które przytacza "Daily Star". Otóż, według badaczy, aż dwustu na 3700 mężczyzn cierpiących na długotrwałe skutki zakażenia Covid-19 stwierdziło u siebie zmniejszenie penisa. Zdaniem cytowanych przez "Daily Star" badaczy, niestety wyzdrowienie nie powoduje automatycznego przywrócenia męskiego organu do stanu pierwotnego.

NIE PRZEGAP: Donald Trump powiedział, co myśli o szczepieniach! Padły mocne słowa

NIE PRZEGAP: Arcybiskup szczerze o szczepionkach! Powołał się na Jezusa

Sonda
Szczepiliście się przeciwko koronawirusowi?

Poza zmniejszeniem rozmiaru penisa, wśród możliwych objawów tak zwanego Long Covid (Długi Covid), są też zaburzenia erekcji, ale lekarze uspokajają, że to akurat daje się leczyć. W sieci pojawiają się wyznania panów, którzy już doświadczyli ujawnionego przez badaczy syndromu. Jeden z nich utrzymuje nawet, że jego przyrodzenie zmalało o półtora cala, czyli ponad 3,5 centymetra!

NIE PRZEGAP: NOWA mutacja koronawirusa! DELTOKRON to połączenie Delty i Omikrona

NIE PRZEGAP: Inwazja krwiożerczych piranii! Zjadły już cztery osoby, nadgryzły 20

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Ledwie1 osoba na 10 zdobędzie komplet. Może to właśnie ty?

Pytanie 1 z 10
W którym państwie przez lata rządził Enver Hoxha?
Koronawirus może uszkodzić słuch nieodwracalnie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE