Szok! Księżna Kate dała Williamowi klapsa w pupę na wielkiej gali. Wszystko się nagrało

i

Autor: AP Photo Szok! Księżna Kate dała Williamowi klapsa w pupę na wielkiej gali. Wszystko się nagrało

Rodzina królewska

Szok! Księżna Kate dała Williamowi klapsa w pupę na wielkiej gali. WIDEO

2023-02-20 8:45

Toż to szok i niedowierzanie! Dystyngowana księżna Kate pozwoliła sobie na odrobinę szaleństwa podczas uroczystej gali rozdania nagród filmowych BAFTA. Wystrojona w wieczorową kreację księżna, idąc u boku księcia Williama, w pewnym momencie dała mu klapsa w pośladek swą odzianą w elegancką rękawiczkę dłonią.

Księżna Kate dała mężowi klapsa na uroczystej gali! Rubasznie klepnęła Williama w pupę na oczach wszystkich

Księżna Kate i książę William są wyjątkowo lubiani zarówno przez brytyjskich poddanych, jak i przez brytyjskie media. Uważani są za wzory członków rodziny królewskiej. Zawsze eleganccy, akuratni i uśmiechnięci. Trudno wyobrazić sobie jakąś gafę w ich wykonaniu. Meghan Markle i książę Harry twierdzili w swoich programach i w książce, że tak naprawdę Kate i William są sztywni i niemili. Jak jest naprawdę? Czy Kate swoim gestem, o którym jest teraz głośno na całym świecie, chciała ocieplić swój wizerunek sztywnej księżnej, a może po prostu ogarnęło ją imprezowe szaleństwo? Jedno jest pewne - Kate zaskoczyła cały świat! Wszystko rozegrało się podczas uroczystego rozdania brytyjskich nagród filmowych. Na galę BAFTA księżna Kate wybrała piękną białą suknię od Alexandera McQueena i długie, czarne rękawiczki. U boku Williama prezentowała się niczym księżniczka z bajki.

Dłoń księżnej Kate na pośladki Williama! Fani oszaleli ze szczęścia

W pewnym momencie, gdy książęca para szła po czerwonym dywanie, wydarzyło się coś niewiarygodnego. Najpierw Kate zaczęła wesoło chichotać i szeptała coś do księcia Williama. Musiała być w nastroju do figli i flirtów! Wtem odziana w elegancką rękawiczkę dłoń księżnej powędrowała tam, gdzie chyba nikt się jej nie spodziewał. Kate ni stąd, ni zowąd... lekko klepnęła męża w pośladek! Fani rodziny królewskiej oszaleli w komentarzach pod filmami, na których widać ten wiekopomny moment. "Och tak, widziałam tak, och och! Nie mogłabym teraz kochać ich bardziej!" - pisze jedna z fanek. "Tak, widziałam to!" - nie dowierza kolejna.

Sonda
Co myślisz o geście Kate?

QUIZ. Księżna Kate czy księżna Meghan? 10 pytań tylko dla ekspertów!

Pytanie 1 z 10
Książę zakochał się w niej, gdy zobaczył ją na wybiegu w prześwitującej sukience. Kate czy Meghan?
Królowa Elżbieta II nie żyje. Król Karol III to potomek polskiego generała

Martyna Wojciechowska wyznała Marcinowi Mellerowi, że jest control freakiem i... wyrzucili ją z przedszkola!

Co jeszcze zdradziła? POSŁUCHAJ najnowszego odcinka podcastu MELLINA!

Listen on Spreaker.