Meghan Markle

i

Autor: Shutterstock Meghan Markle

Rodzina królewska

Meghan Markle i książę Harry kręcą NOWE odcinki dla Netflixa! Są pierwsze przecieki

2023-02-19 17:19

To nie koniec wyznań księcia Harry'ego i Meghan Markle o życiu w brytyjskiej rodzinie królewskiej?! Powstaną kolejne odcinki wyprodukowane przez uciekinierów z pałacu dla Netflixa! Wiadomo już, o czym opowiedzą nam tym razem Meghan i Harry. A eksperci nie mają wątpliwości, że to będzie bardzo ważne dla książęcej pary!

Meghan Markle i książę Harry znów kręcą dla Netflixa! Ponownie opowiedzą o czymś związanym z rodziną królewską

W grudniu Meghan Markle i książę Harry narobili wielkiego szumu swoim serialem dla Netflixa. W trzech odcinkach zdążyli ponowić sugestie, że w rodzinie królewskiej problemem jest rasizm i oskarżyć pałac o wspólne knowania z wrażą prasą przeciwko Meghan Markle celem przykrycia afer z udziałem innych royalsów... Serial spotkał się z lawiną krytyki, podobnie jak autobiografia księcia Harry'ego. A jak teraz pisze "Newsweek", to nie koniec! Powstaną kolejne odcinki wyprodukowane przez uciekinierów z pałacu dla Netflixa! Wiadomo już, o czym opowiedzą nam tym razem Meghan i Harry. A eksperci nie mają wątpliwości, że to będzie bardzo ważne dla książęcej pary!

"Heart of Invictus" to nowy serial księcia Harry'ego dla Netflixa

Otóż uciekinierzy z rodziny królewskiej wyprodukują serial "Heart of Invictus", czyli "Serce Invictus", serial opowiadający o zawodach dla niepełnosprawnych weteranów wojennych Invictus Games, którymi zajmował się Harry, gdy był jeszcze pracującym członkiem rodziny królewskiej. Według Jacka Roystona z Newsweeka serial ten będzie dla Harry'ego i Meghan okazją do ocieplenia wizerunku w obliczu kryzysu wizerunkowego, zwłaszcza, że w USA weterani cieszą się bardzo dużym szacunkiem.

Sonda
Czy uważasz, że książę Harry się kompromituje?

QUIZ. Co wiesz o Meghan Markle? Tylko dla znawców brytyjskiej rodziny królewskiej!

Pytanie 1 z 10
Meghan Markle prowadziła bloga o nazwie "The Tig". Skąd taka nazwa?
Co napisał Książę Harry?
Nasi Partnerzy polecają