Meghan Markle i Harry

i

Autor: Screeny Netflix Meghan Markle i Harry

Rodzina królewska

Meghan Markle płacze bez makijażu w ręczniku na głowie! "Oni nas niszczą!". Serial Netflixa "Harry & Meghan" wystartował!

2022-12-08 11:56

To już się dzieje! Netflix właśnie opublikował trzy pierwsze odcinki serialu "Harry & Meghan". Czy Meghan Markle i książę Harry wywołają kolejny skandal w rodzinie królewskiej? W serialu nie brak łez i rozdzierających scen... W jednej z nich widzimy Meghan Markle całkowicie bez makijażu, w ręczniku na głowie i ze łzami w oczach. "Oni nas niszczą!" - mówi księżna Sussex.

Zapłakana Meghan Markle bez makijażu wyznaje: "Oni nas niszczą!". Netflix opublikował pierwsze odcinki serialu o Meghan Markle i księciu Harrym

"Naprawdę chcę już tylko przejść na drugą stronę tego wszystkiego. Już naprawdę nie wiem, co powiedzieć. Oni nas niszczą". Słowa te wypowiada Meghan Markle w ręczniku na głowie, ze łzami w oczach i całkowicie bez makijażu. To jedna ze scen trzech pierwszych odcinków serialu dokumentalnego "Harry & Meghan" o życiu Meghan Markle i księcia Harry'ego oraz ich konflikcie z brytyjską rodziną królewską. Scena została nakręcona telefonem jeszcze w Vancouver, gdzie Meghan i Harry wyjechali pod koniec 2019 roku, gdy zdecydowali o porzuceniu stanowisk pracujących członków rodziny królewskiej. Meghan była wtedy w Kanadzie sama, Harry był jeszcze w Londynie. Jak się okazuje, książęca para filmowała swoje życie na długo przed podpisaniem kontraktu z Netflixem... Czego jeszcze dowiadujemy się z odcinków serialu Netflixa, które streamingowy portal opublikował dziś, 8 grudnia?

"Harry & Meghan" na Netflixie, odcinki. Co mówią uciekinierzy z rodziny królewskiej w programie?

Pojawiają się znów oskarżenia o rasizm w rodzinie królewskiej. Harry odniósł się do sytuacji, w której księżniczka Kentu w 2017 roku miała na sobie broszkę przedstawiającą czarnoskórą kobietę i poszła z tą ozdobą na tę samą imprezę, co Meghan. Niektórzy odczytali to jako niestosowne. "W tej rodzinie czasami jesteś częścią problemu, a nie rozwiązania. I jest tam wysoki poziom uprzedzeń wynikających z nieświadomości" - oskarża książę. Meghan opowiada też o tym, że nie miał rzekomo pojęcia o królewskim życiu, a gdy kazano jej dygnąć przed królową, uznała to za żart... Para opowiada też o początkach swojego związku - mówią, że najpierw Meghan poświęciła wszystko dla męża, a potem on dla niej. Harry twierdzi, że wypatrzył zdjęcie Meghan na Instagramie znajomego, a ona, że nie miała pojęcia, kim jest "Prince Haz", który zaczął ją obserwować i zaczepił ją...

Drugi zwiastun "Harry & Meghan". "Rozpętała się wojna przeciwko Meghan, bo taki był plan innych ludzi. To kwestia nienawiści, to kwestia rasy"

Netflix opublikował w tym tygodniu trzy pierwsze odcinki oraz dwa zwiastuny serialu "Meghan & Harry". Uciekinierzy z pałacu wprost oskarżają tam pałac o intrygi i "wojnę przeciwko Meghan" rozpętaną z pobudek rasistowskich! Harry, Meghan i ich przedstawiciele wypowiadają w drugim trailerze takie słowa: "W rodzinie jest hierarchia. Są wycieki informacji, ale także ich wymyślanie i rozsiewanie plotek. Rozpętała się wojna przeciwko Meghan, bo taki był plan innych ludzi. To kwestia nienawiści, to kwestia rasy. To brudna gra. Ból i cierpienie kobiet, które wżeniają się w tę instytucję, to nakręcanie szału". Na koniec Meghan mówi: "Zrozumiałam, że nigdy mnie nie ochronią", a Harry: "Byłem przerażony, nie chciałem, by historia się powtórzyła. Nikt nie zna całej prawdy. My ją znamy".

"Nikt nie widzi, co się dzieje za zamkniętymi drzwiami". Meghan Markle i książę Harry znów atakują rodzinę królewską

Co widzimy w pierwszym trailerze programu Netflixa? "Czemu zdecydowaliście się zrobić ten dokument?" - pada pytanie, a na ekranie widać słynne zdjęcie Meghan i Harry'ego idących w deszczu pod parasolem. Następnie widzimy serię słodkich zdjęć książęcej pary - całują się, spędzają weekend z psami, Meghan dotyka ciążowego brzucha... Jest i ujęcie siedzącej w fotelu i płaczącej teatralnie Meghan, obok niej siedzi równie zbolały Harry. "Nikt nie widzi, co się dzieje za zamkniętymi drzwiami" - padają te słowa, a na ekranie widzimy między innymi ujęcie z kościoła w Wielkiej Brytanii. W ławce siedzą William i księżna Kate, a uwagę zwraca zwłaszcza lodowaty wzrok Kate. Nie ulega wątpliwości, że została przedstawiona jako czarny charakter w pałacu - uważają komentatorzy w brytyjskich mediach. W dodatku trailer ujawniono w samym środku wizyty Kate i Williama w Stanach Zjednoczonych. "To nie jest żadna niespodzianka" - dodają osoby zbliżone do rodziny królewskiej. "Gdy stawka jest tak wysoka, czyż nie najlepiej usłyszeć naszą historię od nas?" - mówi Meghan Markle w trailerze. Pierwsze trzy odcinki programu Netflix pokaże już w czwartek, 8 grudnia.

Sonda
Co myślisz o trailerze programu Netflixa o Meghan i Harrym?

QUIZ. Co wiesz o brytyjskiej rodzinie królewskiej?

Pytanie 1 z 10
Kogo Tony Blair nazwał Królową Ludzkich Serc?
Ulubione samochody królowej Elżbiety II | ESKA XD - Prosto z salonu #58
Nasi Partnerzy polecają