Szok! Leonardo DiCaprio widziany z 36-latką. Gwiazdor porzucił nastolatki?

i

Autor: Shutterstock; SplashNews.com/East News Szok! Leonardo DiCaprio widziany z 36-latką. Gwiazdor porzucił nastolatki?

Leo nie zwalnia tempa

Szok! Leonardo DiCaprio widziany z 36-latką. Gwiazdor porzucił nastolatki?

2023-03-01 7:30

Leonardo DiCaprio (49 l.) już chyba dosłownie każdego dnia zmienia modelkę u swojego boku! Dopiero co pisaliśmy o tym, że Leo znów widywany jest z Gigi Hadid (28 l.), a gwiazdor już popędził do nowej wielkiej miłości. A jego wybór zaszokował fanów. Leo bawił się w klubie z... 36-latką! Jak na gusta aktora to wiek sędziwy. Ale to nie wszystko...

Leonardo DiCaprio spotyka się z 36-latką?! Madalina Diana Ghenea to gwiazda filmu "Dom Gucci"

Toż to szok i niedowierzanie! Leonardo DiCaprio (49 l.) jest łączony z... 36-latką. Dopiero co głośno było o tym, że gwiazdor "Titanica" wybiera coraz młodsze partnerki. Romans z 19-letnią Eden Polani wywołał nawet w USA oburzenie. Najwyraźniej Leo wziął sobie te uwagi do serca i postanowił pokazać wszystkim, że nie gardzi romansowaniem z paniami w wieku nieco bardziej zbliżonym do własnego. Ale pozostał w tym sobą, bo je także zmienia jak rękawiczki. Dosłownie wczoraj pisaliśmy, że znów widywany jest z Gigi Hadid (28 l.), z którą rozstał się dwa tygodnie temu i którą zdążył już kilkukrotnie wymienić na młodszy model. Teraz także Gigi poszła w odstawkę. A wybór Leonardo zaszokował fanów.

Madalina Diana Ghenea widziana z Leonardo DiCaprio. Kim jest? W jakim filmie grała?

Leo bawił się w klubie z... 36-latką! Jak na gusta aktora to wiek sędziwy. W dodatku Madalina Diana Ghenea nie jest nową zdobyczą gwiazdora. Para spotykała się już kilkanaście lat temu. Teraz rumuńska aktorka i modelka, znana między innymi z filmu Dom Gucci, spotkała się z DiCaprio w klubie w Mediolanie, gdzie odbywa się obecnie Fashion Week. "On chce porzucić reputację uwodziciela młodziutkich kobiet" - komentuje "Daily Mail", sugerując, że to wszystko może być tylko "ustawka" mająca na celu uciszenie złośliwych komentarzy o szalonym życiu największego hollywoodzkiego playboya.

Sonda
Czy Leonardo DiCaprio to dobry aktor?

QUIZ: Czy rozpoznasz gwiazdy światowego tenisa? Nie znać ich to wstyd dla kibica! Sprawdź się

Pytanie 1 z 14
Kim jest ta tenisistka?
Iga Świątek
Ranking gwiazd, które są EKO [DiCaprio, Pitt, Portman] | ESKA XD - Hotplota #12
Nasi Partnerzy polecają