Leonardo DiCarpio poderwał 19-latkę! Eden Polani jest młodsza o 30 lat

i

Autor: Instagram/Eden Polani; Shutterstock Leonardo DiCarpio poderwał 19-latkę! Eden Polani jest młodsza o 30 lat

Nowy romans gwiazdora

Leonardo DiCaprio poderwał 19-latkę! Eden Polani jest od niego młodsza o 30 lat

2023-02-08 14:00

Leonardo DiCaprio (49 l.) wybiera coraz młodsze partnerki! Tym razem znany z niezliczonych romansów gwiazdor Hollywood poderwał 19-latkę. Młodsza od niego o 30 lat Eden Polani to oczywiście modelka, tym razem pochodząca z Izraela. Dopiero co Leonardo DiCaprio spotykał się z dziewczyną urodzoną dwa lata po premierze "Titanica"...

49-letni Leonardo DiCaprio spotyka się z 19-letnią Eden Polani. Piękna nastolatka z Izraela zauroczyła gwiazdora "Titanica"

Leonardo DiCaprio (49 l.) nie zwalnia tempa! Gwiazdor "Titanica" znów ma nową dziewczynę. Jeszcze w grudniu aktor był łączony z pięknością urodzoną dwa lata po premierze "Titanica", modelką i aktorką Victorią Lamas. Najwyraźniej jednak DiCaprio już się znudził 23-latką. Tym razem znany z niezliczonych romansów gwiazdor Hollywood poderwał 19-latkę. Młodsza od niego o 30 lat Eden Polani to oczywiście modelka, tym razem pochodząca z Izraela i mieszkająca w USA. W jednej chwili zrobiło się o niej bardzo głośno. A na DiCaprio posypały się gromy za romans z nastolatką. "To jeszcze dziecko" - uważają niektórzy komentujący tę sprawę w telewizji czy mediach społecznościowych. Ale znając Leonardo, sprawa i tak szybko stanie się nieaktualna, bo na miłosnym horyzoncie pojawi się kolejna modelka.

Leonardo DiCaprio miał przez cztery lata jedną dziewczynę. Camilla Morrone to już przeszłość

Jeszcze latem zeszłego roku wydawało się, że Leonardo DiCaprio się zmienił. Spotykał się wtedy z Camillą Morrone (25 l.) już od czterech lat. Jak na gwiazdora "Titanica" była to cała wieczność. Lecz plotki głosiły przecież, że Leo nie randkuje z nikim powyżej 25. roku życia. Nie było końca żartom o 25-tych urodzinach Camilli, aż wykrakano i DiCarpio rozstał się z modelką. Potem przez krótki czas spotykał się z Gigi Hadid. Potem była Victoria Lamas.

Leonardo DiCaprio to największy playboy Hollywood. Z kim się spotykał?

W 1995 roku Leonardo krótko spotykał się z Naomi Campbell? Była też top modelka Helena Christensen (1997), gwiazdor "Titanica" romansował też z zamężną wówczas Evą Herzigovą (1998). Z modelką Gisele Bündchen Leo spotykał się aż pięć lat, w latach 2000-2005! Potem padł rekord, jakiego do dziś nie pobiła nawet Camila Morrone. Kolejna sławna modelka, Bar Refaeli, usidliła Leo na sześć długich lat. Rozstali się w 2011 roku. Potem DiCaprio zmieniał partnerki jak rękawiczki! Rihanna, Blake Lively, Nina Agdal to wierzchołek góry lodowej... W grudniu 2017 roku aktor poznał Camillę Morrone.

Sonda
Co sądzisz o dużej różnicy wieku w związku?

QUIZ. Czy znasz teksty piosenek weselnych? Od 8/10 zaczyna się impreza!

Pytanie 1 z 10
Dokończ tekst. "Hej dziewczyno, spójrz na misia / On przypomni, przypomni chłopca Ci / Nieszczęśliwego białego misia / Który w oczach ma tylko..."
Ranking gwiazd, które są EKO [DiCaprio, Pitt, Portman] | ESKA XD - Hotplota #12