Leonardo DiCaprio wrócił do dawnej miłości?! Ona ma już 27 lat

i

Autor: Shutterstock Leonardo DiCaprio wrócił do dawnej miłości?! "Ona ma już 27 lat"

Gorący romans gwiazdora

Leonardo DiCaprio wrócił do dawnej miłości?! "Ona ma już 28 lat"

2023-02-27 13:58

Szokujące plotki o Leonardo DiCaprio (49 l.)! Największy playboy Hollywood podobno wrócił do swej dawnej miłości nie bacząc na to, że ma ona już 28 lat, co jak na gusta Leo jest wiekiem sędziwym. Od rozstania z Gigi Hadid minęło kilka tygodni, w ciągu których gwiazdor "Titanica" spotykał się z co najmniej trzema innymi pięknościami... Może coś mu się po prostu pomyliło?

Leonardo DiCaprio i Gigi Hadid wrócili do siebie?! Gwiazdorowi chyba skończyły się już modelki

Lata lecą, a Leonardo DiCaprio (49 l.) tylko zwiększa tempo zmieniania modelek u swojego boku. Minęły już czasy kilkuletniego związku z Camillą Morrone (26 l.), którą typowano niekiedy wręcz na pierwszą żonę aktora. Zamiast się ustatkować, gwiazdor "Titanica" szaleje coraz bardziej i chyba niebawem nie wystarczy mu na tym świecie modelek. A może one już mu się skończyły? Na to wygląda, bo według najnowszych plotek rozgłaszanych chociażby przez TMZ Leonardo DiCaprio podobno wrócił do swej dawnej miłości Gigi Hadid nie bacząc na to, że ma ona już 28 lat, co jak na gusta Leo jest wiekiem sędziwym.

Cztery kochanki w parę tygodni? Leonardo DiCaprio nie zwalnia tempa

Od rozstania z Gigi Hadid minęło kilka tygodni, w ciągu których gwiazdor "Titanica" spotykał się z co najmniej trzema innymi pięknościami, takimi jak Eden Polani (19 l.) czy Victoria Lamas (23 l.), a nawet Maya Jama (28 l.). Teraz jednak aktor i Gigi Hadid widziani byli na wspólnej kolacji w Mediolanie. Może gwiazdorowi zaczęły się już po prostu mieszać kochanki? Jedno jest pewne - zachowanie Leo jest tajemnicze i pozostaje czekać na rozwój tych szokujących wydarzeń!

Sonda
Czy Leonardo DiCaprio to dobry aktor?

QUIZ. Jakiego słowa to synonim? Test dla mistrzów, 10/10 to cud

Pytanie 1 z 10
Ambaras to...
Ranking gwiazd, które są EKO [DiCaprio, Pitt, Portman] | ESKA XD - Hotplota #12

Chcesz poprawić humor? Czytaj książki z happy-endem, to działa!

Nie wierzysz? Posłuchaj Krystyny Mirek, autorki książki "Uwierz w szczęście"!

Listen on Spreaker.