Odciął sobie uszy, spiłował zęby. Chce wyglądać jak człowiek-diabeł

i

Autor: Shutterstock Odciął sobie uszy, spiłował zęby. Chce wyglądać jak człowiek-diabeł

Jego żoną jest "Kobieta Demon"

Szok! Odciął sobie uszy, spiłował zęby. Chce wyglądać jak ludzki diabeł!

2023-01-09 11:42

Do stu tysięcy diabłów! Na sam jego widok można wyzionąć ducha! Michel Praddo z Praia Grande w Brazylii jest nazywany "człowiekiem diabłem", bo robi wszystko, by się do niego upodobnić. Odciął sobie uszy, zaostrzył kły, wszczepił implanty w głowę, a jedną z dłoni zmienił w ostry szpon. Twierdzi, że każe mu to robić "ciemna siła". Teraz chce pobić rekord Guinnessa.

Ma 47 lat, a od dziesięciu jest mężem "Kobiety Demon". Para od czterech lat robi wszystko, by wyglądać jak postacie z piekła rodem. Michel Praddo z Praia Grande w Brazylii ma za sobą już około 60 modyfikacji ciała. Jak przypomina "Mirror", obejmują one między innymi usunięcie uszu i przekształcenie jednej z dłoni w "pazur". Praddo zrobił to w ubiegłym roku: postanowił zszyć ze sobą palce, by zmienić dłoń w złowieszczy szpon.

"Człowiek szatan": "Chcę, żeby moja twarz przypominała czaszkę"

Na tym nie koniec. "Człowiek diabeł" ma też zaostrzone dolne kły, wytatuowane 80 proc. ciała i powiększone dziurki w nosie. "W przedostatni weekend roku umieściłem jeszcze w głowie ponad 10 silikonowych implantów, niektóre z nich pod oczami, aby moja twarz wyglądała bardziej jak czaszka" - opowiada z dumą. Teraz ma zamiar wpisać się na dobre w historię świata. 

Ludzki diabeł z rekordem Guinnessa? "To moje marzenie"

Lokalnym mediom wyjawił, że został zaproszony do wzięcia udziału we włoskim programie telewizyjnym, w którym będzie walczyć o pobicie rekordu Guinnessa jako osoba z największą liczbą modyfikacji głowy. "Guinness to jedno z moich marzeń. Ten program telewizyjny może otworzyć mi do tego drzwi" - komentuje. Jak wam się podoba?

Sonda
Czy ludzki diabeł budzi twoje przerażenie?
„Zastrzeliłem policjanta, bo wszedł we mnie diabeł”

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki