Szok! Seryjny morderca poluje na modelki. Znaleziono dwie ofiary

i

Autor: Instagram/jourdinpauline; Facebook

Celebrytki w strachu

Szok! Seryjny morderca poluje na modelki. Znaleziono dwie ofiary

2023-09-19 13:55

Czyżby w Los Angeles seryjny morderca polował na podobne do siebie kobiety?! Niepokój wśród mieszkańców narasta po tym, jak w przeciągu paru dni znaleziono dwie martwe modelki w dwóch apartamentach oddalonych od siebie zaledwie o niespełna 5 kilometrów. Obie kobiety zmarły w zagadkowych okolicznościach, potwierdzono już jedno morderstwo. Sprawca jest nieuchwytny. Będzie trzecia ofiara?

Seryjny zabójca w Mieście Aniołów? Nie żyją dwie Instagramowe modelki. Były do siebie podobne

Instagramowe modelki z Los Angeles w strachu! Istnieje uzasadnione podejrzenie, że w Mieście Aniołów poluje na nie seryjny morderca. Zaczęło się 10 września, kiedy to członkowie rodziny znaleźli ciało modelki Nichole „Nikki” Coats w jej mieszkaniu. Poszli do apartamentu kobiety sprawdzić, czy wszystko jest w porządku po tym, jak przez dwa dni nie odpisywała na wiadomości. W ostatnim SMS-ie pisała, że idzie na randkę. Jej śmierć nadal oficjalnie uznawana jest za „podejrzaną” w oczekiwaniu na raport koronera hrabstwa Los Angeles, ale bliscy Nikki nie mają wątpliwości - nie umarła śmiercią naturalną. "Nie mogłam jej rozpoznać” – powiedziała ciotka kobiety, odnosząc się do momentu, w którym wraz z krewnymi znaleźli ciało. "Wierzę, że to było morderstwo, naprawdę" - przekonywała na konferencji prasowej, dodając, że modelka nie miała żadnych wrogów.

Morderca znów zaatakuje? "Na wolności jest drapieżnik" 

Minęły dwa dni i zaledwie około 4,5 kilometra dalej znaleziono kolejne zwłoki. Znów była to Instagramowa modelka, także ciemnoskóra, podobna do poprzedniej ofiary 31-letnia Maleesa Mooney. Rodzina odwiedziła ją zaniepokojona sygnałami wysyłanymi przez jej telefon. Wiadomości od Maleesy zmieniły kolor z niebieskiego na zielony, sygnalizując jakieś zmiany w usługach internetowych, a dziewczyna nie odpisywała. Modelka na co dzień pracowała jako agentka nieruchomości w Beverly Hills i wprowadziła się do nowego apartamentu zaledwie miesiąc temu. Policja uznała śmierć Mooney za zabójstwo. "Na wolności jest drapieżnik" - ostrzega May Stevens, ciotka pierwszej ofiary.

Sonda
Co myślisz o stosowaniu odmładzających filtrów na Instagramie?

QUIZ. Co znaczą te angielskie słowa? Nie ma wstydu powyżej 6/10!

Pytanie 1 z 10
"Cornflower" to...
Polscy seryjni mordercy, o których Netflix koniecznie powinien zrobić seriale true crime