SZOK! Ta modelka ma 62 LATA. Musisz ją zobaczyć

2021-01-19 13:15 zw
Szok! Ta modelka ma 62 lata
Autor: @leslie333_fit4life/ INSTAGRAM Szok! Ta modelka ma 62 lata

Najstarsza modelka bieliźniana świata szokuje młodym wyglądem! Leslie Carleton (62 l.) ze Stanów Zjednoczonych zawstydza sylwetką trzykrotnie młodsze koleżanki. Musisz zobaczyć jej zdjęcia! Jak ona to robi, że nadal jest taka piękna? Leslie zdradziła kilka swoich sposobów.

Ile lat ma ta kobieta? Chociaż Leslie Carleton (62 l.) skromnie mówi, że ludzie biorą ją za czterdziestolatkę, to w pierwszej chwili można by uznać ją za jeszcze młodszą osobę. Tymczasem ona ma już 62 lata, a jej synowie są po czterdziestce. - Często biorą mnie za ich siostrę - mówi Leslie. Kobieta jest najstarszą uczestniczką konkursu na sesję w kostiumie kąpielowym organizowanego przez legendarny magazyn "Sports Illustrated".

NIE PRZEGAP: Meghan Markle OBNAŻONA! Ujawnią stare zdjęcia. Skandal w rodzinie królewskiej

Jak ona to robi, że nadal jest taka piękna? Leslie ujawniła magazynowi swoje sekretne metody. "Posłuchałam rady babci, która była tancerką. Trzeba jeść małe porcje co 2-3 godziny w ciągu dnia. Należy też jeść dwa razy więcej warzyw niż białek i węglowodanów. Sport uprawiam dopiero od 30 roku zycia, uwielbiam narciarstwo i mam czarny pas w karate. Dopiero 10 lat temu zaczęłam ćwiczyć z ciężarkami" - wylicza modelka.

NIE PRZEGAP: Książę Harry i Meghan Markle zrobili TO w urodziny Kate! Księżna w szoku

Ćwiczenia na jędrne pośladki
Najnowsze