SZOK! Trump KOPIUJE Biały Dom na Florydzie. Wierzy, że wciąż jest prezydentem?

2021-04-06 11:40 Zofia Dąbrowska
Donald Trump się żalI: Na prezydenturze tracę miliardy
Autor: AP

Kiedy wydawało się, że Donald Trump nie jest już w stanie niczym nas zaszokować, wydarzyło się to! Ujawniono, jak były prezydent Stanów Zjednoczonych urządził swój pokój w rezydencji na Florydzie, gdzie przeprowadził się na stałe po wyprowadzce z Białego Domu. Otóż Trump kopiuje Gabinet Owalny. Zamówił dokładną replikę biurka prezydenckiego i siedzi na krześle, które wcześniej stało w Białym Domu. Na ścianie wisi rycina przedstawiająca słynną Górę Rushmore z podobniznami prezydentów, a podobizna samego Trumpa w formie statuetki stoi tuż obok... A to dopiero początek podobieństw.

Donald Trump musi naprawdę tęsknić za Białym Domem! Wyprowadził się stamtąd w styczniu, a już teraz nie może wytrzymać bez dawnej siedziby. Do tego stopnia, że postanowił... skopiować ją na Florydzie. Dosłownie. Ujawniono zdjęcia pokoju do pracy, który były prezydent Stanów Zjednoczonych urządził w swojej rezydencji w Mar-a-Lago, gdzie przeprowadził się na stałe po wyprowadzce z Białego Domu. Wszystko to zobaczyliśmy dzięki byłemu doradcy Trumpa z Białego Domu, Stephenowi Millerowi. Otóż Trump skopiował sobie w Mar-a-Lago Gabinet Owalny! Zamówił dokładną replikę biurka prezydenckiego i siedzi na krześle, które wcześniej stało w Białym Domu. Na ścianie wisi rycina przedstawiająca słynną Górę Rushmore z podobniznami prezydentów USA, a podobizna samego Trumpa w formie statuetki stoi tuż obok. Są też zdjęcia prezydenckich samolotów Air Force One i Marine One oraz wojskowe odznaki przyniesione z Gabinetu Owalnego. Na biurku stoi pamiątkowy fragment muru, jaki Trump zaczął wznosić na granicy z Meksykiem. Krótko mówiąc - niewiele się w życiu Trumpa zmieniło! Galerię zdjęć znajdziesz poniżej.

NIE PRZEGAP: Putin będzie rządzić do 2036 ROKU. Wszystko przez KOBIETĘ w kosmosie!

Nic też niestety nie wiadomo o tym, by Trump miał cokolwiek zmienić w swojej teorii o "ukradzionych wyborach", a przynajmniej by przestał ją głosić. Zanim jeszcze skończono liczenie głosów, były prezydent ogłosił, że wybory prezydenckie zostały sfałszowane i tak naprawdę to on je wygrał. Sprawą zajmowały się sądy stanowe, ale żaden z nich nie wykrył żadnych nieprawidłowości w procesie wyborczym. Mimo to Trump powtarza swoje tezy i powtarzał je także na wiecu wobec rozentuzjazmowanego tłumu zwolenników. Tłum ruszył potem na Kapitol i wywołał niesławne zamieszki w dniu 6 stycznia, demolując gmach, przerywając obrady Kongresu i okradając kogresmenów. Zginęło wtedy 5 osób, w tym policjant, 138 osób zostało rannych. Trump najprawdopodobniej zamierza kandydować na prezydenta podczas wyborów w 2024 roku. O reelekcję chce też ubiegać się obecny prezydent USA Joe Biden.

NIE PRZEGAP: Asteroida gigant zderzy się z Ziemią?! NASA zaczyna przygotowania, podano DATĘ

Express Biedrzyckiej - Włodzimierz Cimoszewicz: Trump był politycznym nieporozumieniem
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze