SZOK w rodzinie królewskiej! Księżna Kate w armii, będzie pułkownikiem

2022-01-24 9:35
Księżna Kate zostanie pułkownikiem! Szok w rodzinie królewskiej
Autor: AP Księżna Kate zostanie pułkownikiem! Szok w rodzinie królewskiej

Nie do wiary! Czyżby księżna Kate miała niebawem opuścić komnaty i ruszyć w kamasze, a zamiast królewskich dań na złotej zastawie jeść grochówkę z menażki?! "The Times" ujawnia, że żona księcia Williama ma wielkie szanse zostać pułkownikiem. Chce tego brytyjska armia, zachwycona dyscypliną księżnej.

Księżna Kate uchodzi za wzorzec elegancji i subtelnego stylu. Zawsze uśmiechnięta i poprawna, zapracowała sobie na powszechną sympatię brytyjskich poddanych. Wydaje się, że jej miejsce jest w eleganckich komnatach, ale teraz karta może się odwrócić! Czyżby księżna Kate miała niebawem opuścić pałacowe luksusy i ruszyć w kamasze, a zamiast królewskich dań na złotej zastawie jeść grochówkę z menażki?! "The Times" ujawnia, że żona księcia Williama ma wielkie szanse zostać... pułkownikiem. Chce tego brytyjska armia, zachwycona dyscypliną księżnej. Jak to wszystko jest możliwe? Otóż Grenadier Guards, liczący sobie 366 lat pułk piechoty armii brytyjskiej, został ostatnio bez swojego honorowego dowódcy. Wszystko przez księcia Andrzeja, któremu z powodu seksafery i oskarżeń o seks z nieletnią królowa odebrała tytuł Jego Królewskiej Wysokości, a także tytuły wojskowe.

NIE PRZEGAP: Adele OKŁAMAŁA fanów?! Nie zgadniesz, czego zażądała

NIE PRZEGAP: Księżniczka poślubi KOBIETĘ? Szok w rodzinie królewskiej

Sonda
Czy chciałbyś służyć w wojsku?

Wśród nich był honorowy tytuł pułkownika Grenadier Guards, przejęty przez Andrzeja po księciu Filipie. Kto go teraz otrzyma? Podobno kandydatura Kate jest bardzo mocna! "Bardzo nam się podoba jej zachowanie, ona zdaje się nigdy nie czynić żadnego niewłaściwego kroku" - rozmarzają się brytyjscy wojacy z rozmowie z "The Times". Kate byłaby pierwszą w 366-letnich dziejach pułku kobietą-przywódcą.

NIE PRZEGAP: Wywiad ujawnia, co Putin chce zrobić z Ukrainą. To może zaskoczyć

NIE PRZEGAP: Pandemia koronawirusa. Koniec jest bliski? Ważne obwieszczenie WHO

QUIZ. Księżna Kate czy księżna Meghan? 10 pytań tylko dla ekspertów!

Pytanie 1 z 10
Książę zakochał się w niej, gdy zobaczył ją na wybiegu w prześwitującej sukience. Kate czy Meghan?
Marian Lichtman zdradził nam jak uniknął służby w wojsku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE