Pandemia koronawirusa. Koniec jest bliski? Ważne obwieszczenie WHO

2022-01-24 6:16
Omikron
Autor: Pixabay.com

To obwieszczenie ważnego przedstawiciela Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) może niezwykle zaskakiwać! Chodzi o pandemię koronawirusa i Europę. Hans Kluge, europejski dyrektor regionalny WHO, uważa, że niebawem dojdzie do prawdziwego przełomu w pandemii Covid-19. Przedstawiciel organizacji nie ukrywa, że najprawdopodobniej koniec jest już bliski.

Kiedy skończy się pandemia koronawirusa? Zadajemy sobie to pytanie od prawie dwóch lat i wielu straciło już nadzieję na powrót do życia sprzed marca 2020 roku. Z kolei niektórzy naukowcy wieszczyli zakończenie pandemii Covid-19 z powodu pojawienia się łagodnego wariantu Omikron, zastrzegają jednak, iż może on zmutować i jeszcze nas zaskoczyć. A co na to Światowa Organizacja Zdrowia? Hans Kluge, europejski dyrektor regionalny WHO, uważa, że niebawem dojdzie do prawdziwego przełomu w pandemii Covid-19. To obwieszczenie ważnego przedstawiciela Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) może niezwykle zaskakiwać! Według Hansa Kluge, koniec jest już bliski, przynajmniej w Europie. Dlaczego?

NIE PRZEGAP: Fryzjerzy tylko dla zaszczepionych! Przepustka Covid-19

NIE PRZEGAP: Miliony ludzi nie dostaną WYPŁATY! Bo nie wzięli trzeciej dawki szczepionki

Sonda
Kiedy skończy się pandemia?

"To prawdopodobne, że kontynent zmierza w kierunku pokonania pandemii" - powiedział dyrektor regionalny WHO Hans Kluge, zastrzegając jednak, że faktycznie Omikron może jeszcze zmutować i podążyć w nieoczekiwanym, wcale niepożądanym przez nas kierunku. Kluge uważa, że do marca 2022 roku około 60 proc. Europejczyków może zakazić się Omikronem, a wtedy "wykształcona zostanie kilkutygodniowa odporność populacyjna wynikająca z kampanii szczepień lub przejścia choroby Covid-19. - (...) Oczekujemy, że sytuacja znacząco się uspokoi przed nawrotem choroby w okolicach końca roku, jednak powrót ten nie będzie oznaczał powrotu pandemii" - powiedział Hans Kluge.

NIE PRZEGAP: Benedykt XVI tuszował pedofilię w Kościele?! "11-latek zmuszony do seksu oralnego"

NIE PRZEGAP: Wywiad ujawnia, co Putin chce zrobić z Ukrainą. To może zaskoczyć

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Komplet punktów możliwy tylko dla wybitnych umysłów

Pytanie 1 z 10
Od niedawna najdłuższym tunelem w Polsce jest ten biegnący pod warszawskim Ursynowem. Wcześniej najdłuższy był tunel w...
Przebudowa ulicy Sokratesa złapała opóźnienie. Wszystkiemu winna pandemia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE