Tajemnicze OBIEKTY pojawiają się na świecie! Naukowcy w szoku

2020-12-03 17:00 zw
Wzbudził sensację i... zniknął
Autor: Utah Departament of Public Safety Wzbudził sensację i... zniknął

Co się dzieje na świecie?! Czyżbyśmy byli świadkami cudów lub ujawnienia swojej obecności przez kosmitów? Takie niewiarygodne pytania przychodzą do głowy ludziom od Ameryki po... Rumunię. Właśnie w tych miejscach pojawiają sie kolejne dziwne monolity, takie jak w Utah!

To odkrycie zaszokowało świat tydzień temu - pośrodku pustyni w Utah, na kompletnym odludziu znaleziono idealnie gładki, metalowy monolit, kojarzący się ze słynną sceną z "Odysei Kosmicznej" Stanleya Kubricka. Skąd się wziął? Nie wiadomo. Został odkryty przypadkowo przez pilota, który pomagał w liczeniu muflonów. Sprawą zajął się amerykański Departament Bezpieczeństwa, a po internecie niosły się plotki o UFO... Monolit zniknął i najprawdopodobniej został zabrany przez władze do badań. Wtedy stało się coś niewiarygodnego!

W dwóch kolejnych miejscach świata stanęły identyczne obiekty. Pierwszy ustawiono na szczycie Pine Mountain w kalifornijskim Atascadero, następny pojawił się w górach w rumuńskim regionie Neamt. Ten drugi zniknął zaraz następnego dnia, tak szybko jak się pojawił. Zagadka wciąż nie została wyjaśniona! A może to dopiero początek tajemniczych wydarzeń na świecie? Ciekawe, czy monolity zaczną się pojawiać także w Polsce!

Jasnowidz Jackowski o koronawirusie
Najnowsze