Tak dziś wyglądają gwiazdy "Doktor Quinn"! Zobacz, jak się zmienili

2021-12-07 11:45
Tak dziś wyglądają gwiazdy Doktor Quinn!
Autor: INSTAGRAM Tak dziś wyglądają gwiazdy "Doktor Quinn"!

Któż nie pamięta legendarnego serialu "Doktor Quinn"?! Hitowy tasiemiec lat dziewięćdziesiątych wzrusza do łez kolejne pokolenia, które śledzą z zapartym tchem przygody lekarki na Dzikim Zachodzie. Po 23 latach od wyemitowania ostatniego odcinka odtwórcy kilku najważniejszych ról spotkali się i pokazali na jednym zdjęciu. Zobacz, jak się zmienili!

Kim są osoby na tym zdjęciu? Kobietę wielu pozna bezbłędnie od razu, co do pozostałych, można mieć wątpliwości! To aktorzy, którzy grali najważniejsze role w legendarnym serialu "Doktor Quinn"! Hitowy tasiemiec lat dziewięćdziesiątych, emitowany w latach 1993–1998, wzrusza do łez kolejne pokolenia, które śledzą z zapartym tchem przygody lekarki na Dzikim Zachodzie. Po 23 latach od wyemitowania ostatniego odcinka odtwórcy kilku głównych ról spotkali się i pokazali na jednym zdjęciu. Okazją do spotkania były 60-te urodziny jednej z tych osób. Okrągły jubileusz ma w tym roku Joe Lando (60 l.), który w serialu wcielał się w ukochanego doktor Quinn, długowłosego trapera i obrońcę Indian. Na zdjęciu widzimy go tuż za Jane Seymour (70 l.), która zmieniła się zdecydowanie najmniej! Co ciekawe, para miała na planie serialu krótki romans.

NIE PRZEGAP: Marilyn Manson jest pedofilem?! Mówił o seksie z 8-latkiem

NIE PRZEGAP: Książę William KRÓLEM już za parę miesięcy?! "Kate jest gotowa"

Zakończył się on burzliwie, ale najwyraźniej Joe Lando i Jane Seymour już dawno zdążyli się pogodzić. Pozostałe dwie osoby to William Shockley (58 l.), do dziś mający tę samą fryzurę, co grany przez niego w "Doktor Quinn" Hank Lawson, właściciel baru i zarazem domu publicznego w Colorado Springs, gdzie miała swoją praktykę Doktor Quinn. Czwarta osoba na zdjęciu, widoczny po prawej mężczyzna, Jason Leland Adams (58 l.), serialowy Preston A. Lodge III.

NIE PRZEGAP: Gwiazda porno założyła sektę! Uczy, jak podpisać pakt z Szatanem

NIE PRZEGAP: Rozmowy Prezydent USA z Putinem już dziś! Będzie mowa o Polsce?

Sonda
Czy oglądałeś serial "Doktor Quinn"?
Seriale dla kobiet, które warto obejrzeć
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE