Teściowa nie chciała dopuścić do ślubu syna. Dopuściła się haniebnych czynów w dniu uroczystości

i

Autor: Twitter

i to w dniu uroczystości!

Teściowa nie chciała dopuścić do ślubu syna. Dopuściła się haniebnych czynów

2024-03-01 10:56

W historii świata nie jest niczym nowym, że rodzice nie zawsze są w pełni zadowoleni z miłosnych wyborów swojego potomstwa. Zazwyczaj jednak zagryzają oni zęby i w skrytości ducha złorzeczą na swych nowych zięciów i teściów. Cóż - zazwyczaj... Brytyjski dziennik "The Sun" opisał właśnie wstrząsającą historię z Meksyku. Gdy para młoda szykowała się do wejścia do kościoła, pojawili się ludzie, którzy wylali na jej sukienkę czerwoną farbę. Jak się okazało, za wszystkim stała matka pana młodego. Co więcej, to jeszcze nie był koniec "atrakcji", za pomocą których chciała ona przeszkodzić w ceremonii!

Z opisywanej przez brytyjski dziennik historii dowiadujemy się, że rodzina pana młodego od początku była przeciwna jego wybrance. Czemuż? Teściowie uznali, że pochodząca z ubogiej rodziny kobieta jest "nieodpowiednia" dla ich syna i chodzi jej wyłącznie o jego majątek. W próbę rozbicia związku mocno zaangażowała się matka mężczyzny. Na początku uciekła się do tradycyjnej metody, i jeszcze przed ślubem zaoferowała kobiecie sporą sumę pieniędzy, aby ta zdecydowała się jednak odejść. Najwyraźniej szczerze zakochana Alexandra nie przyjęła jednak tej hojnej oferty. To pchnęło matkę do drugiej próby, którą był... udawany zawał serca. To również nie przyniosło jednak "otrzeźwienia" dla syna, więc ostatecznie jego rodzina oznajmiła mu, że nie planuje pojawiać się na jego ślubie. Pozostał on niewzruszony również na tę groźbę.

Zobacz: Cat Janice nie żyje. 31-latka osierociła synka. Przed śmiercią zrobiła dla niego coś pięknego

Tuż przed ceremonią, zaledwie kilka minut przed wejściem do kościoła, gdy szczęśliwa para młoda witała się już z przybyłymi gośćmi, pojawiło się dwóch mężczyzn, którzy wylali na suknię kobiety czerwoną farbę. Wszystko działo się tak szybko, że świadkowie z początku byli przekonani, że to krew. Za wszystkim stała urażona matka pana młodego.

Po początkowym szoku, panna młoda przebrała się jednak i ceremonia była kontynuowana. Gdy jednak po kościele wszyscy przenieśli się do domu weselnego, okazało się, że czekała tam na nich kolejna, bardzo niemiła niespodzianka. Na parę młodą czekali już bowiem funkcjonariusze miejscowej policji, którzy dostali cynk, jakoby nowożeniec posiadał przy sobie narkotyki.

Sprawdź: Tajemnica króla Karola III ujawniona. Sekretne spotkania z mnichem po diagnozie

Szybko wyszło na jaw, że to kolejne posunięcie teściowej, która próbowała wrobić własnego syna. Policjanci przeszukali mężczyznę, a gdy niczego przy nim nie znaleźli, opuścili wesele.

Sonda
Masz dobre relacje ze swoją teściową?
Pierwszy taniec Julii Królikowskiej. Tak wyglądało wesele aktorki

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki