Tom Cruise rzucił eks żonę rosyjskiego oligarchy! Tajemniczy koniec miłości gwiazdora

i

Autor: Instagram/Elsina Khayrova; shutterstock

Co tam się stało?

Tom Cruise rzucił eksżonę rosyjskiego oligarchy! Tajemniczy koniec miłości gwiazdora

2024-02-24 5:00

Co tam się wydarzyło?! Tom Cruise (62 l.) najpierw rzucił się w objęcia córki bliskiego współpracownika Putina, a teraz gwałtownie zakończył ten romans po zaledwie dwóch miesiącach. Ryzykowny i tajemniczy związek gwiazdora Hollywood z osobą mającą takie powiązania szkodził jego karierze? Jedno jest pewne - piękna Elsina Khayrova (37 l.) jest teraz singielką i grasuje po Londynie szukając nowej miłości.

Tom Cruise rzucił córkę rosyjskiego parlamentarzysty, bliskiego współpracownika Putina. Elsina Khayrova to już przeszłość

Ten romans wywołał sensację na salonach! W połowie grudnia podczas pewnej ekskluzywnej i przeznaczonej głównie dla Rosjan (!) imprezy na londyńskim Mayfair pojawił się sam Tom Cruise. Towarzyszyła mu piękna Rosjanka z brytyjskim obywatelstwem, emerytowana modelka Elsina Khayrova (37 l.). Niemal dwukrotnie młodsza od Cruise'a piękność jest córką rosyjskiego parlamentarzysty i byłą żoną handlarza diamentami. Ich wspólny majątek obejmował warte dziesiątki miliony dolarów posiadłości w Londynie, na Cyprze i w Dubaju. Latem gazety rozpisywały się o ich rozwodzie, podczas którego Elsinę oskarżono o ukrywanie przed mężem wartej pięć milionów złotych kolekcji markowych torebek. Rosyjska bogaczka spędziła w zeszłym roku sporo czasu w sądzie, ponieważ była jeszcze bohaterką afery remontowej. Sąd nakazał jej zapłacenie ponad pół miliona złotych firmie, która... instalowała fontanny w jej brytyjskim domu. Widocznie firma ta musiała korzystać z pośrednictwa sądu przy załatwianiu swojego wynagrodzenia. Elsina według "DM" tłumaczyła wówczas, że to nie jej wina, a prawie byłego męża. Trudno było powiedzieć, czy to raczej

Tom "ochłodził romans", ale chce, by pozostali przyjaciółmi. "Inaczej byłoby to niezręczne, gdyby wpadli na siebie w windzie"

Toma należałoby tutaj ostrzec przed Elsiną, czy może na odwrót. Teraz nastąpił szokujący zwrot akcji! Jak pisze "The Sun", gwiazdor i modelka rozstali się zaledwie kilka dni po tym, jak aktor poznał jej dzieci. Podobno Tom "ochłodził romans", ale chce, by on i Rosjanka pozostali przyjaciółmi, ponieważ mieszkają w tym samym apartamentowcu w Londynie. "Inaczej byłoby to niezręczne, gdyby wpadli na siebie w windzie" – powiedziało tajemnicze źródło The Sun. Tom Cruise nie ma szczęścia w miłości. 16 lat temu rozwiódł się z Katie Holmes. Ich rozstanie wywołało wielki skandal i liczne plotki na temat sekretów tego małżeństwa oraz religii scjentologicznej, której gorliwym wyznawcą jest od lat Cruise. Od tamtej pory plotkowano niekiedy o romansach gwiazdora, ale nigdy nie potwierdził on żadnych doniesień tego typu. Ponoć spotykał się z Shakirą, Sofią Vergarą czy swoją koleżanką z "Mission: Impossible", Hayley Atwell.

Sonda
Czy Rosjanie mogą pracować w Polsce?

Quiz. Kuriozalne sytuacje w Pierwszej miłości. Kojarzysz te skandale? 7/10 to nie problem

Pytanie 1 z 16
Ile partnerów miała kochliwa Marysia?
Ile partnerów miała kochliwa Marysia?
Pszczel o rosyjskich oligarchach: "Dla nich ta wojna jest bezsensowna i niezgodna z interesami" [Express Biedrzyckiej]

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki