Ubrały się w śmieci, wyglądają jak milion dolarów! Nowa moda na salonach

i

Autor: Materiały prasowe Ubrały się w śmieci, wyglądają jak milion dolarów! Nowa moda na salonach

Najseksowniejsze kobiety na jednym zdjęciu!

Ubrały się w śmieci, wyglądają jak milion dolarów! Nowa moda na salonach

2022-10-03 10:54

Aniołki Victoria's Secret są gospodarne i oszczędne! W trudnych czasach sławne piękności postanowiły promować skąpe bikini bynajmniej nie od sławnych projektantów i warte fortunę, ale... zrobione ze śmieci. Gwiazdy przebrały się w zużyte zabawki, dekoracje i ciuchy z odzysku. Za grosze wyglądają teraz jak milion dolarów.

Kryzys dopadł Aniołki Victoria's Secret! Robią już bikini z przedmiotów z recyclingu. Włożyłabyś takie?

Powiada się, że niektórzy nawet w worku na śmieci wyglądaliby jak milion dolarów. Teraz gromada najseksowniejszych modelek świata potwierdziła raz na zawsze tę mądrość ludową. W trudnych czasach sławne Aniołki Victoria's Secret postanowiły promować skąpe bikini bynajmniej nie od sławnych projektantów i warte fortunę, ale... zrobione ze śmieci. Gwiazdy przebrały się w zużyte zabawki, dekoracje i ciuchy z odzysku. Za grosze wyglądają teraz tak samo, jak w bajecznie kosztownych kreacjach z recyclingu. Candice Swanepoel, Elsa Hosk, Alessandra Ambrosio, Stella Maxwell, Sara Sampaio, Martha Hunt, Lily Aldridge, Lais Ribeiro i Leomie Anderson wzięły udział w ekologicznej akcji i sesji zdjęciowej dla magazynu "More or Less" ("Mniej czy więcej"). Stylistki Kezako Paris i Charlotte Collet przyodziały gwiazdy w kostiumy bikini z recyklingu, a efekt jest nadzwyczajny!

Rewolucja w Victoria's Secret. Aniołki będą klepać biedę!

Nie jest wykluczone, że Aniołki wykorzystają te patenty w prawdziwym życiu. Muszą teraz zaciskać pasa, a gospodarność i oszczędność przyda im się ani chybi. Szefowie ich firmy Victoria's Secret stawiają obecnie przecież nie na długonogie, szczupłe ślicznotki, a na modelki plus size, osoby transseksualne, a niekiedy twarzą linii odzieży zostaje Aniołek będący facetem. Nie są to łatwe czasy dla klasycznych piękności. Ale na szczęście ładnemu we wszystkim ładnie!

Ubrały się w śmieci, wyglądają jak milion dolarów! Nowa moda na salonach

i

Autor: Materiały prasowe Ubrały się w śmieci, wyglądają jak milion dolarów! Nowa moda na salonach
Sonda
Czy robisz coś dla ekologii?

Quiz o ekologii. Niektóre odpowiedzi mogą cię zszokować!

Pytanie 1 z 12
Najwięcej CO2 powstanie przy...
W Bydgoszczy padł rekord Polski w grze na instrumentach z recyklingu!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają