Uprawiał tyle seksu, że wymiotował. Teraz Will Smith nienawidzi grać scen łóżkowych

2021-11-26 14:32
Uprawiał tyle seksu, że wymiotował. Teraz Will Smith nienawidzi grać scen łóżkowych
Autor: AP Will Smith szczerze o seksie

Hollywoodzki gwiazdor przyznał, że granie scen seksu, to dla niego najgorszy element zawodu aktora. Ma to związek z wyjątkowo intensywnym życiem erotycznym, jakie prowadził po swoim pierwszym zawodzie miłosnym. Jak sam mówi, w ten sposób próbował sobie radzić ze złamanym sercem, ale seksu było tak dużo, że w pewnym momencie orgazmy kończyły się wymiotami "z powodu nadmiernej stymulacji".

Ten tydzień mija Willowi Smithowi pod znakiem szczerych wyznań dotyczących seksu. Kilka dni temu aktor przyznał, że po swoim pierwszym rozstaniu w życiu nie potrafił pozbierać się inaczej, niż oddając się wyjątkowo intensywnemu życiu seksualnemu. Jak donosi "Daily Star", gwiazdor próbował w ten sposób odwrócić uwagę od nadmiaru emocji związanych ze złamanym sercem. Przez kilka miesięcy uprawiał seks z niezliczoną ilością partnerek, aż w końcu zbuntowało się jego ciało. „Uprawiałem seks z tak wieloma kobietami i było to tak nieprzyjemne dla rdzenia mojej istoty, że rozwinąłem psychosomatyczną reakcję na orgazm" - wyznał Smith, dodając, że w czasie orgazmów po prostu zaczynał wymiotować "z powodu nadmiernej stymulacji". 

PRZECZYTAJ KONIECZNIE! Zmarły spędził w kostnicy kilka godzin, po czym ożył. Makabryczny błąd lekarzy?

Teraz, podczas nagrywania odcinka popularnego programu "The Graham Norton Show", Will Smith wyznał jego gospodarzowi, że w pracy aktora najbardziej nie lubi odgrywania scen łóżkowych. „Sceny seksu to najgorsza część aktorstwa – kiedy oglądasz to w filmie, jest muzyka i wino, ale na planie stoi jakiś wielki koleś trzymający mikrofon, żujący gumę i obserwujący cię. Nie znoszę tego" - powiedział. 

CZYTAJ TAKŻE: Szok! Rekin zombie w natarciu. Był w połowie zjedzony, a wciąż żył i polował

M jak miłość: Kinga z M jak miłość pokazuje sceny łóżkowe z Piotrkiem. Nie mają żadnych hamulców
Sonda
Często chodzisz do kina?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE