Walczy z KORONAWIRUSEM i się rozbiera! Wielka misja seksownej modelki. ZDJĘCIA

2021-03-16 14:40

Kolejna piękność łączy pozowanie do seksownych fotek z walką z pandemią koronawirusa! Maggie Rawlins (28 l.) pozuje dla sławnego magazynu "Sports Illustrated", a jednocześnie jest pielęgniarką po szkole medycznej i na pierwszej linii walczy z Covid-19. Na Instagramie pięknej Maggie widać zarówno gorące fotki z sesji zdjeciowych dla prestiżowych magazynów, jak i zdjęcia w kompletnym kombinezonie, jaki muszą zakładać pracownicy służby zdrowia mający do czynienia z osobami zakażonymi koronawirusem. Wielu pacjentów nie ma pojęcia, jak zmienia się ich opiekunka po godzinach!

W dzień haruje na oddziale Covidowym, wieczorem rozbiera się do zdjęć! Kolejna piękność łączy pozowanie do seksownych fotek z walką z pandemią koronawirusa! Maggie Rawlins (28 l.) od dziecka chciała być pielęgniarką tak jak jej babcia. Skończyła szkołę medyczną i zaczęła pracę w nowojorskim szpitalu, jednak uroda Amerykanki zwracała uwagę licznych pracowników agencji modelek. W efekcie Maggie zaczęła pozować do sławych magazynów, taki jak "Elle", a ostatnio także dla "Sports Illustrated". Jednoczesnie pracowita modelka na pierwszej linii walczy z Covid-19.

NIE PRZEGAP: Siostra Kim Dzong Una GROZI USA! Wydaje rozkazy, mówi o głupocie i smrodzie!

Na Instagramie pięknej Maggie widać zarówno gorące fotki z sesji zdjeciowych dla prestiżowych magazynów, jak i zdjęcia w kompletnym kombinezonie, jaki muszą zakładać pracownicy służby zdrowia mający do czynienia z pacjentami zakażonymi koronawirusem. Mieszkanka Nowego Jorku skromnie stwierdza, że wciąż nie dowierza, kiedy dzwonią do niej agencje modelek czy redaktorzy znanych czasopism i proponują sesje zdjęciowe w kostiumie kąpielowym. Jednak jak podkresla Maggie, praca w szpitalu jest dla niej najważniejsza.

NIE PRZEGAP: URODZIŁO się NOWE dziecko w rodzinie królewskiej! Ma imię na cześć KRÓLOWEJ

Sonda
Czy przeszedłeś zakażenie koronawirusem?
Rocznica COVID-19. Co zapamiętali mieszkańcy Lublina?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE