Wielki rozłam w rodzinie królewskiej! Trzy kluczowe osoby wściekłe na króla Karola III

i

Autor: Paul Grover/AP Wielki rozłam w rodzinie królewskiej! Trzy kluczowe osoby wściekłe na króla Karola III

Rodzina królewska

Wielki rozłam w rodzinie królewskiej! Trzy kluczowe osoby wściekłe na króla Karola III

2023-03-03 10:20

W rodzinie królewskiej toczy się wielka wojna, a w jej centrum jest jak zwykle kwestia Meghan Markle i księcia Harry'ego! Według "The Sun" eksmisja Sussexów z ich brytyjskiej rezydencji wywołała mieszane reakcje wśród royalsów. Trzy osoby są zdegustowane decyzją króla Karola III, reszta członków rodziny królewskiej ją popiera.

Rozłam w rodzinie królewskiej! Chodzi o eksmisję Meghan Markle i księcia Harry'ego. Część książąt i księżniczek oburzona decyzją króla

Wojna w rodzinie królewskiej o eksmisję Meghan Markle i księcia Harry'ego z ich brytyjskiej siedziby! 1 marca świat obiegły pogłoski o tym, że król Karol III podjął decyzję o wyrzuceniu zbuntowanych książąt z Frogmore Cottage. Jest to rezydencja, którą królowa Elżbieta II dała Harry'emu i Meghan w prezencie ślubnym. Głośno było o jej kosztownej renowacji, a krótko potem Sussexowie ogłosili, że odchodzą ze stanowisk pracujących członków rodziny królewskiej i osiadają za oceanem. Mimo to zachowali prawa do Frogmore i mieszkali tam, gdy byli w Wielkiej Brytanii, na przykład na pogrzebie królowej Elżbiety II. Jednak publikacja sensacyjnej autobiografii Harry'ego, pełnej ataków na rodzinę królewską, przelała czarę goryczy. Król zaledwie 24 godziny po publikacji kazał synowi i synowej zabrać manatki za ocean. W dodatku zdecydował, że we Frogmore Cottage osadzi upadłego księcia Andrzeja, bohatera seksafery z "seksualną niewolnicą" w roli głównej.

Książę Andrzej, Beatrice i Eugenia zbuntowani przeciwko królowi Karolowi III? Chodzi o Meghan Markle i księcia Harry'ego

Nie trzeba tłumaczyć, jakie to upokorzenie dla Meghan i Harry'ego... A także Andrzeja, który wolałby mieszkać w wystawnej Royal Lodge na terenie zamku w Windsorze, jednak po seksaferze zabrano mu przywileje i tytuły, a teraz także kosztowne wsparcie finansowe. Mimo to Andrzej jest według "The Sun" oburzony i zamierza stawiać królowi opór. Podobnie zdegustowane są podobno jego córki, znane z bliskości z Meghan i Harrym Eugenia i Beatrice. Sugeruje to nieoficjalny rzecznik Meghan, Omid Scobie. Plotkowano nawet, że co najmniej jedna z tych księżniczek rozważa ucieczkę do USA podobnie jak oni... Wygląda na to, że sprawa Sussexów podzieli rodzinę królewską jeszcze głębiej, niż można było się tego wcześniej spodziewać.

Sonda
Oglądałeś/-aś dokument "Meghan i Harry" na Netfliksie?

QUIZ. Księżna Kate czy księżna Meghan? 10 pytań tylko dla ekspertów!

Pytanie 1 z 10
Książę zakochał się w niej, gdy zobaczył ją na wybiegu w prześwitującej sukience. Kate czy Meghan?
Co napisał Książę Harry?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany