Zemsta króla na Harrym i Meghan! Nowe fakty w sprawie wyrzucenia z pałacu

i

Autor: Jonathan Brady/AP; RIGI/BackGrid UK /East News; Evan Agostini/Invision/AP Zemsta króla na Harrym i Meghan! Nowe fakty w sprawie wyrzucenia z pałacu

Rodzina królewska

Zemsta króla na Harrym i Meghan! Szokujące nowe fakty w sprawie wyrzucenia z pałacu

2023-03-02 21:30

Nowe, nieprawdopodobne fakty w sprawie eksmisji księcia Harry'ego i Meghan Markle z ich dotychczasowej brytyjskiej rezydencji! Według "Page Six" zemsta króla Karola była wyjątkowo szybka i bez wątpienia związana bezpośrednio z publikacją przez młodszego syna jego sensacyjnej autobiografii "Spare".

Meghan Markle i książę Harry wyrzuceni z pałacu w trybie natychmiastowym! Król Karol III podjął decyzję 24 godziny po publikacji "Spare"

Meghan Markle i książę Harry teraz naprawdę się doigrali! Uciekinierzy z brytyjskiej rodziny królewskiej już trzeci rok kontynuują opowiadanie o tym, że byli ofiarami pałacowych intryg. Najpierw był wywiad u Oprah Winfrey, w którym oskarżali rodzinę królewską o rasizm, potem serial dla Netflixa i sugestie rodzinnego spisku przeciwko Meghan, a następnie autobiografia księcia "Spare", pełna intymnych wyznań o seksie i o awanturach z księciem Williamem. To ostatnie przelało czarę goryczy. 1 marca świat obiegły pogłoski o tym, że król Karol III podjął decyzję o eksmisji zbuntowanych książąt z Frogmore Cottage. Jest to rezydencja, którą królowa Elżbieta II dała Harry'emu i Meghan w prezencie ślubnym. Głośno było o jej kosztownej renowacji, a krótko potem Sussexowie ogłosili, że odchodzą ze stanowisk pracujących członków rodziny królewskiej i osiadają za oceanem. Teraz wyszły na jaw nowe, nieprawdopodobne fakty w sprawie eksmisji księcia Harry'ego i Meghan Markle z ich dotychczasowej brytyjskiej rezydencji!

Meghan i Harry szybko zabierają meble z Wielkiej Brytanii. To koniec wszelkich relacji z rodziną królewską?

Według "Page Six" zemsta króla Karola była wyjątkowo szybka i bez wątpienia związana bezpośrednio z publikacją przez młodszego syna jego sensacyjnej autobiografii "Spare". Podobno król podjął działania związane z eksmisją zaledwie 24 godziny po publikacji książki i od razu kazał Meghan oraz synowi zabierać luksusowe manatki z Frogmore. Teraz podobno za ocean transportowane są ich ulubione meble z rezydencji, którą pragnęli zachować mimo wszystko. Wygląda na to, że rodzina królewska zamierza odpłacić im na swój sposób pięknym za nadobne...

Sonda
Czy masz już dość Harry'ego i Meghan?

QUIZ. Księżna Kate czy księżna Meghan? 10 pytań tylko dla ekspertów!

Pytanie 1 z 10
Książę zakochał się w niej, gdy zobaczył ją na wybiegu w prześwitującej sukience. Kate czy Meghan?
Co napisał Książę Harry?

Czego naprawdę potrzebują nasze dzieci? Czy dajemy im wszystko... oprócz miłości?

Posłuchaj rozmowy o ratowaniu więzi rodzica z dzieckiem!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany