Książę William pozwie księcia Harry'ego? Jets bardzo zainteresowany

i

Autor: East News Książę William pozwie księcia Harry'ego? "Jets bardzo zainteresowany"

Rodzina królewska

Książę William pozwie księcia Harry'ego?! "Jest bardzo zainteresowany"

2023-02-14 7:42

Będzie sądowa walka księcia Williama z księciem Harrym i Meghan Markle?! Podobno następca brytyjskiego tronu z rosnącym zainteresowaniem przygląda się procesowi, jaki wytoczyła Meghan jej siostra przyrodnia. Po śmierci królowej Elżbiety II nikt już nie powstrzyma Williama przed podaniem brata do sądu.

Książę William chce pozwać księcia Harry'ego! Powodem oskarżenia o rasizm

Książę Harry swoją autobiografią "Spare" narobił masę zamieszania i skandali. Opisał ze szczegółami swoje życie rodzinne, w tym awantury z Williamem o Meghan Markle i moment, w którym doszło między braćmi do przepychanek. Już w 2021 roku wraz z żoną Meghan Markle oskarżali brytyjską rodzinę królewską o skłonności rasistowskie. Potem w tajemniczych okolicznościach Harry wycofał się z tego... Przestraszył się pozwu? Zdecydowanie może się go obawiać - twierdzi w "New Idea" źródło zbliżone do rodziny królewskiej. Podobno następca brytyjskiego tronu z rosnącym zainteresowaniem przygląda się procesowi, jaki wytoczyła Meghan za zniesławienie jej siostra przyrodnia Samantha Markle. William już od sławnych oskarżeń o rasizm u Oprah Winfrey myślał o pozwaniu brata, ale zabroniła mu tego królowa Elżbieta II. Monarchini zmarła 8 września i teraz nikt już nie powstrzyma Williama przed pójściem z bratem do sądu w związku z oskarżeniami o rasizm.

Samantha Markle żąda 60 tysięcy funtów odszkodowania. Bo Meghan powiedziała, że była jedynaczką

Wcześniej Meghan Markle została pozwana za zniesławienie przez siostrę przyrodnią Samanthę Markle. Jak podaje BBC, chodzi o wywiad, jakiego w 2021 roku książęta Sussex udzielili Oprah Winfrey. Meghan powiedziała tam, że dorastała jako jedynaczka. Wcześniej twierdziła, że ledwo zna Samanthę i nigdy nie miała z nią dużego kontaktu. Samantha uważa, że to kłamstwa i oszczerstwa, które godzą w jej dobre imię i według "indepedent" żąda 60 tysięcy funtów odszkodowania. Meghan chciała uniknąć przesłuchać, ale sąd na Florydzie nie wyraził na to zgody. W procesie cywilnym wytoczonym przez Samanthę Markle będą zeznawać i Meghan, i Harry.

Sonda
Czy rodzina królewska powinna pozwać księcia Harry'ego i Meghan?

QUIZ. Największe skandale w rodzinach królewskich! Pamiętasz wszystkie? Test tylko dla prawdziwych znawców

Pytanie 1 z 10
Król Karol III jako książę Karol romansował z Camillą, która dziś jest królową małżonką. Pewien członek królewskiego rodu miał romans z inną Camillą - La Camillą z zespołu Army of Lovers znaną z wielkiego biustu. Kto to był?
Co napisał Książę Harry?

Kim są "tradycyjne żony"? Czy rezygnacja z kariery musi równać się życiu "na garnuszku" męża?

Posłuchaj rozmowy o modzie na #tradwife!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają