Wnuk Elvisa Presleya nie żyje. Benjamin Keough wypełnił KLĄTWĘ PRESLEYÓW

2020-07-13 11:44 zw
Lisa Marie Presley, Benjamin Keough
Autor: Admedia, Inc/Sipa USA/East News

Tajemnicza śmierć w rodzinie króla rock'n'rolla! Benjamin Keough (+27 l.), wnuk legendarnego Elvisa Presleya, popełnił samobójstwo w swojej luksusowej posiadłości w Kalifornii. To kolejna osoba z klanu Presleyów dotknięta przez tragiczną klątwę, która zdaje się ciążyć nad tym rodem.

On i jego sławny dziadek byli jak dwie krople wody! Benjamin Keough (+27 l.) i Elvis Presley nigdy się nie spotkali, bo gwiazdor zmarł jeszcze w 1977 roku, na wiele lat przed narodzinami wnuka. Jednak niejeden szeptał, że 27-latek wygląda i zachowuje się niczym nowe wcielenie króla rock'n'rolla. Już sama twarz Benjamina sprawiała, że ludzie czuli się, jakby Elvis wstał z grobu. W dodatku Benjamin również próbował swoich sił w muzyce. Niestety, w przeciwieństwie do sławnego dziadka, syn Lisy Marie Presley nie zrobił kariery.

Nie pomogły odziedziczone w genach talent ani uroda, nawet kontrakt na 5 milionów dolarów podpisany w 2009 roku z wytwórnią muzyczną nie pozwolił Keoughowi wypłynąć na szersze wody. Tak, jakby wciąż ciążyła nad nim klątwa rodu Presleyów. A przecież już sam Elvis, choć opływał w dostatki i otoczony był zawsze wianuszkiem zakochanych piękności, zmarł naszpikowany lekami i narkotykami, którymi zagłuszał swoje cierpienia. Również jego córka i matka Benjamina, Lisa Marie Presley, wiodła nieszczęśliwe życie pełne skandali i nieudanych małżeństw, w tym z Michaelem Jacksonem czy Nicolasem Cagem. Teraz klątwa dosięgła także wnuka Presleya. Sobowtór króla rock'n'rolla strzelił sobie w pierś w swojej posiadłości w Calabasas.

Reakcja w sztabie Rafała Trzaskowskiego

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze