Wojna Trumpa z blond celebrytką! Padły grube słowa i wyzwiska

i

Autor: Shutterstock

Ostre starcie!

Wojna Trumpa z blond celebrytką! Padły grube słowa i wyzwiska

2023-09-08 14:28

Donald Trump kontra prawicowa internetowa celebrytka! Były prezydent Stanów Zjednoczonych zwarł się w wirtualnym boju z blondynką o niewyparzonym języku. Ona nazwała go "wielkim dzieckiem, które ledwo mówi po angielsku", on ją nikim, ona jego... Padły bardzo grube słowa. Aż trudno uwierzyć, że jeszcze niedawno Ann Coulter była fanką Trumpa.

Donald Trump i prawicowa celebrytka obrzucają się błotem w internecie. Padają coraz bardziej niecenzuralne słowa!

Jeszcze kilka lat temu Ann Coulter (61 l.) była jedną z najwierniejszych fanek Donalda Trumpa (77 l.). Gwiazda amerykańskiej prawicy, pisarka, felietonistka i komentatorka polityczna nie mogła się nachwalić biznesmena w Białym Domu. Szybko jednak się poróżnili. Ann Coulter nie mogła pogodzić się z tym, że Trump zbyt ociąga się z budową słynnego muru na granicy z Meksykiem. W końcu ich drogi całkowicie się rozeszły. A teraz trwa prawdziwy wirtualny bój! Trudno o większe obrzucanie się błotem. Poziom debaty zszedł tu na samo dno... Blond gwiazda amerykańskiego konserwatyzmu naraziła się Trumpowi, wspierając Rona DeSantisa w walce o nominację na kandydata republikanów w wyborach prezydenckich zaplanowanych na listopad 2024 roku. "To była Ann Coulter, nieznośna looserka!!!!" - napisał wściekły Trump na swoim społecznościowym portalu Truth. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Były prezydent Stanów Zjednoczonych wkrótce zwarł się w wirtualnym boju z komentatorką o niewyparzonym języku. Ona nazwała go "wielkim dzieckiem, które ledwo mówi po angielsku", on ją "nikim", dodając: "Ann Coulter, skończona „ekspertka” polityczna, która przewidziała moją wygraną w 2016 r., potem oszalała na punkcie swoich żądań i chęci bycia częścią wszystkiego, aż stała się wrogo nastawiona i wściekła każdą cząstką swojej bardzo „nerwowej” energii. Jak wielu innych, po prostu nie chciałem jej w pobliżu. Nie była warta zachodu!” - pisał Trump.

Wulgarny atak na Trumpa w sieci: "TA WIELKA C..PA za bardzo się mnie boi"

Wtedy działaczka naprawdę straciła nad sobą panowanie. „Trump błagał mnie, abym przyjechała w tym tygodniu do Bedminster [klub golfowy Trumpa w New Jersey], powiedziałam, że tylko wtedy, gdy uda mi się nagrać z nim program, ale TA WIELKA C..PA za bardzo się mnie boi, więc zamiast tego zrobiła to” – napisała Coulter w poście na Twitterze. Aż strach pomyśleć, co na to odrzeknie Trump!

Kto wygra wybory prezydenckie w USA w 2024 roku? Sondaże wskazują na równe szanse Trumpa i Bidena

Tymczasem sondaże pokazują, że w wyborach prezydenckich w 2024 roku w razie starcia Bidena i Trumpa obaj kandydaci mają równe szanse. Jedne badania opinii publicznej przyznają im po 44 proc. poparcia, inne (Emerson College) dają Trumpowi 1-procentową przewagę na poziomie 44 proc., są i takie pokazujące taką samą przewagę Bidena.Mimo to wykonane wcześniej sondaże wskazują na to, że większość Amerykanów uważa obecnego prezydenta za zbyt starego jak na kolejną kadencję.

Sonda
Na kogo byś zagłosował, gdybyś mógł, na Trumpa czy na Bidena?

Te zdania przeszły do historii polskiej polityki. QUIZ. Rozpoznasz polityka po cytacie?

Pytanie 1 z 12
Kto w 2014 roku tłumaczył poważne opóźnienia pociągów słowami "sorry, taki mamy klimat"?
Wpadka Trumpa, czy manipulacja? Zabrakło TEGO poniżej pasa. Co tam się wydarzyło!? [WIDEO]