Wróżka zobaczyła przyszłość rodziny królewskiej! Złamane serca i nowy król!

2021-06-21 13:00
Rodzina królewska
Autor: AP/EAST NEWS

Wielka przepowiednia na temat brytyjskiej rodziny królewskiej! Brytyjska astrolog i numerolog Theresa Cheung dokonała wielu skomplikowanych obliczeń i wejrzała nie raz w swą szklaną kulę, by ujrzeć jasno przyszłość najmłodszego pokolenia w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Te księżniczki i ci książęta dziś mają zaledwie po kilka lat, lecz kiedyś to oni będą na ustach wszystkich. Jaka przyszłość czeka dzieci księżnej Kate i księcia Williama, a co czeka syna i córkę Meghan Markle i księcia Harry'ego? Wróżka i numerolog ujrzała wszystko w wizji na temat brytyjskiej rodziny królewskiej!

Jak przyszłość czeka księżniczki i książąt, którzy dziś mają zaledwie po kilka lat, ale kiedyś zastąpią Elżbietę II, księcia Karola, a z czasem nawet księżną Kate i księcia Williama? "Daily Mail" postanowił raz na zawsze rozwiać wątpliwości na ten temat. A jedynym sposobem na rozwianie ich było udanie się do wybitnej brytyjskiej wróżbitki. Astrolog i numerolog Theresa Cheung dokonała wielu skomplikowanych obliczeń i wejrzała nie raz w swą szklaną kulę, by ujrzeć jasno przyszłość najmłodszego pokolenia w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Jaka przyszłość czeka dzieci księżnej Kate i księcia Williama, a co czeka syna i córkę Meghan Markle i księcia Harry'ego? Wróżka zobaczyła wiele złamanych serc! O co i o kogo chodzi?!

NIE PRZEGAP: Będzie rozwód w pałacu? Tajemnicze zniknięcie księżniczki Monako!

Chodzi o... księcia George'a! Ośmioletni dziś pierworodny syn księżnej Kate i księcia Williama stanie się największym casanovą w rodzinie królewskiej! "Będzie obiektem westchnień wielu kobiet. Kieruje się impulsami i jest nastawiony na działanie" - ujawnia tajniki charakteru księcia George'a wróżbitka. "Będą w jego życiu wzloty i upadki z tego powodu, ale jego wiara w siebie jest tak silna, że nigdy nie odejdzie z rodziny królewskiej ani się nie podda. Będzie dobrym królem!" - prorokuje wróżka. Z kolei księżniczka Charlotte będzie pewna siebie i wygadana. "To stara dusza" - uważa prorokini. Charlotte może spełniać się w nauce i zdobyć bogate uniwersteckie wykształcenie, jednak stanie się obiektem plotek i zawiści. Louise, najmłodszy z tego rodzeństwa to urodzony lider o wyrazistej osobowości, jednak z nutką tajemnicy, którą tylko nielicznym uda się przeniknąć, Z kolei Lilibet, córka Meghan Markle, to osoba kreatywna i niezależna, jednak nastawiona na cel i nie tak nieprzewidywalna jak jej matka. Archie wyrośnie na wrażliwego, skłonnego do melancholii i zamykania się w sobie mężczyznę.

NIE PRZEGAP: Szczepienie na koronawirusa prezentem ślubnym?! Nowy pomysł dla par

NIE PRZEGAP: Dzieci z domu dziecka spłonęły żywcem w busie. Potworny krzyk bólu na drodze numer 65

Książe Harry: widziałem jak historia mojej matki się powtarza. Wywiad u Oprah Winfrey
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze