Szczepienie na koronawirusa prezentem ślubnym?! Nowy pomysł dla par

2021-06-21 10:00
para młoda
Autor: Pixaby Zamiany w weselach. Przepisy zostaną mocno zaostrzone. Na co muszą przygotować się pary?

Szczepienie na koronawirusa jako ślubny prezent wręczany tuż po weselu?! Na taki pomysł wpadła para młoda w miejscu, gdzie jeszcze niedawno było ognisko pandemii Covid-19! Państwo młodzi z miejscowości Codogno w Lombardii postanowili, że tuż po wypowiedzeniu sakramentalnego "Tak" i po radosnym weselu pojadą prosto do centrum szczepień w Codogno i każde z nich przyjmie dawkę szczepionki na koronawirusa - ona pierwszą, on drugą. Lombardia była jednym z największych ognisk koronawirusa podczas ubiegłorocznego szczytu pandemii we Włoszech. Dobry pomysł? Zdecydowałbys się na taki prezent ślubny?

Czy to będzie najnowsza moda? Młoda para z Włoch wymyśliła sobie nietypowy prezent ślubny. Stawiła się w sukni ślubnej i w garniturze w centrum szczepień w Codogno. Ich prezentem ślubnym było szczepienie na koronawirusa. Państwo młodzi z miejscowości Codogno w Lombardii postanowili, że tuż po wypowiedzeniu sakramentalnego "Tak" i po radosnym weselu, jeszcze w strojach ślubnych, pojadą prosto do centrum szczepień i każde z nich przyjmie swoją dawkę szczepionki na koronawirusa. Pracownicy centrum szczepień w Codogno byli bardzo zaskoczeni, widząc w kolejce do szczepienia młodą parę w ślubnych strojach.

NIE PRZEGAP: Dzieci z domu dziecka spłonęły żywcem w busie. Potworny krzyk bólu na drodze numer 65

Para młoda pochodzi z miejscowości Codogno w Lombardii. Na pomysł ze szczepieniem na koronawirusa przyjętym po weselu wpadli, kiedy przyszły pan młody zorientował się, iż termin przyjęcia drugiej dawki szczepionki na koronawirusa przyznano mu dokładnie w dniu ślubu. Para postanowiła niczego nie przekładać i pogodzić jedno z drugim. Lombardia była jednym z największych ognisk koronawirusa podczas ubiegłorocznego szczytu pandemii we Włoszech, zaś w Codogno w lutym 2020 roku wykryto pierwszy przypadek zakażenia koronawirusem we Włoszech.

NIE PRZEGAP: Będzie rozwód w pałacu? Tajemnicze zniknięcie księżniczki Monako!

Gen. Grzegorz Gielerak: W pełni zaszczepieni jesteśmy tydzień po drugiej dawce [Super Raport]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze