Kanye West i Kim Kardashian

i

Autor: AP Kanye West i Kim Kardashian

Nowy romans gwiazdora

Wymienił Kim Kardashian na Aniołka! Nowy romans sławnego rapera

2022-10-02 10:50

Nowy gorący romans sławnego rapera! Plotki łączą Kanye Westa z kolejką modelką. Gwiazdor, który od rozstania z żoną zdążył już spotykać się z kilkoma kolejnymi kobietami, tym razem zauroczył się sławną południowoafrykańską modelką Candice Swanepoel (34 l.).

Kanye West ma jeszcze nowszą dziewczynę! Raper wymienił Kim Kardashian na Candice Swanepoel 

"Przedstawia ją już jako swoją nową dziewczynę" - tak tajemniczy "znajomy" mówi dla "The Sun" o życiu miłosnym sławnego amerykańskiego rapera. Podobno Kanye West tym razem zauroczył się sławną południowoafrykańską modelką Candice Swanepoel (34 l.). To wielka piękność i dawny Aniołek Victoria's Secret. Candice reklamuje już okulary zaprojektowane przez Kanye. Czyżby raper chciał w ten sposób wbić szpilkę byłej żonie Kim Kardashian? Candice Swanepoel dopiero co reklamowała produkty z jej linii Skims... Czy będzie z tego długi związek? Patrząc na ostatnie romanse Kanye Westa, można w to powątpiewać. Od rozwodu z Kim minęło zaledwie pół roku, a on przez ten czas zdążył już randkować z Iriną Shayk, niejaką Monicą Corgan, reklamującą kostiumy kąpielowe na Instagramie, Chaney Jones, zresztą sobowtórką byłej żony, a także z aktorką Julią Fox.

Rozwód Kim Kardashian i Kanye Westa

Tymczasem Kim Kardashian niedawno rozstała się z komikiem Petem Davidsonem (28 l.). Kim i Kanye pobrali się w 2014 roku, rozwiedli się w marcu 2022 roku. Mają dwie córki North (8 l.), Chicago (3 l.) i dwóch synów o imionach Psalm (2 l.) i Saint (5 l.). Nie każdy pamięta, że przed małżeństwem z Kanye Kim miała już dwóch mężów. W latach 2000-2004 była żoną producenta muzycznego Damona Thomasa (51 l.), a w latach 2011-2013 amerykańskiego koszykarza Krisa Humphriesa (36 l.).

Sonda
Co o nim myślisz?

QUIZ. Co znaczą te angielskie słowa? Zobacz, czy odpowiesz na podchwytliwe pytania!

Pytanie 1 z 10
Barrister to...
Enso, syn Edyty Górniak, o tym jak stał się raperem i o porównaniach do Maty

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki