Wypadek polskiej rodziny na Węgrzech. Nie żyje kobieta, dzieci ranne

i

Autor: 112press.hu Wypadek polskiej rodziny na Węgrzech. Nie żyje kobieta, dzieci ranne

Wypadek polskiej rodziny na Węgrzech. Nie żyje kobieta, dzieci ranne [MAKABRYCZNE ZDJĘCIA]

2022-06-25 21:24

Tragiczny wypadek na Węgrzech miał miejsce w sobotę (25.06.2022 r.) rano. Niedaleko przejścia granicznego w Rédicsi auto, którym podróżowała 38-letnia Polka wraz z dwójką dzieci zderzyło się z TIR-em. Kobieta poniosła śmierć, a jej dzieci trafiły do szpitala.

Wypadek na Węgrzech (25.06). Nie żyje Polka, dzieci w szpitalu

Wypadek polskiej rodziny miał miejsce w sobotę (25 czerwca) rano na drodze nr 86 niedaleko przejścia granicznego w Rédicsi. Ze wstępnych informacji wynika, że osobowa skoda z niewyjaśnionych przyczyn zjechała na lewy pas i wjechała na czołowe zderzenie z jadącym z naprzeciwka TIR-em. W wyniku zderzenia, oba pojazdy znalazły się w rowie. Skodą podróżowała 38-letnia Polka z dwójką dzieci, rodzina była na wakacjach. Kobieta zginęła na miejscu, dzieci trafiły do szpitala. 6-letnia dziewczynka nie odniosła poważnych obrażeń, natomiast 8-letni chłopiec doznał urazu czaszki oraz złamań. Kierowca TIR-a wyszedł z wypadku bez szwanku.

ZOBACZ TEŻ: Niemcy. Pijana Polka tańczyła na parapecie. Runęła z wysokości 12 metrów

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE