Yeti WRÓCIŁ! WIELKA STOPA widziana na Florydzie

2021-02-23 11:40 zw
Yeti
Autor: archiwum se.pl

Niezwykłe wieści z Florydy! Pojawił się tam yeti we własnej osobie. Najwyraźniej stwór postanowił porzucić Himalaje i wybrał się na wycieczkę do Stanów Zjednoczonych. Tak przynajmniej przysięgają badacze Wielkiej Stopy skupieni w stowarzyszeniu Bigfoot Field Researchers Organization. Jednemu z miłośników yeti udało się sfilmować przygarbioną, ciemną postać, która tajemniczo przemyka przez odludne pola... Jedna cecha odróżnia ją od człowieka.

Czy Wielka Stopa istnieje naprawdę? Dla mieszkańców podnóża Himalajów to tak oczywiste jak istnienie ludzi, podobnie jak wielu mieszkańców Islandii zupełnie na poważnie wierzy w istnienie elfów. Ale Amerykanie są w kwestii yeti podzieleni, chociaż także na terenie USA ma zamieszkiwać ten tajemniczy włochacz. Jednak wielu wierzy, że on istnieje, chociaż nadal ukrywa się przed ludzkim wzrokiem. Wśród tych, którzy angażują się w poszukiwania kosmatego odludka, znajdują się członkowie amerykańskiego stowarzyszenia Bigfoot Field Researchers Organization.

NIE PRZEGAP: Morawiecki chce NOWEGO 500 plus. Będzie waloryzacja

A jednemu z jego członków udało się sfilmować przygarbioną, ciemną postać, która tajemniczo przemyka przez odludne pola w regionie Panhandle. Filmik zrobił furorę w internecie, chociaż nie widać na nim wiele. "On garbił się i miał dziwną posturę" - wspomina Tyler Howell. "Jest dość daleko, ale zwróćmy uwagę na to, jak szybko pokonuje tę przestrzeń, myślę, że żaden człowiek nie byłby do tego zdolny" - napisał jeden z komentatorów. "To może być yeti!" - dodaje inny internauta.

NIE PRZEGAP: Kuzyn brytyjskiej księżnej będzie BEATYFIKOWANY! Wielka radość w rodzinie królewskiej

Najbardziej trafione przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego - krach na giełdzie i tragedia na Śląsku
Najnowsze