Zakochał się w szmacianej lalce. Ogłosił, że będą mieć razem trzecie dziecko

i

Autor: @nataliaychris/ TikTok Zakochał się w szmacianej lalce. Ogłosił, że będą mieć razem trzecie dziecko

"A na dodatek cała ze szmatek"

Zakochał się w szmacianej lalce. Ogłosił, że będą mieć razem trzecie dziecko

2023-02-21 12:09

Przez wiele lat był singlem, aż w końcu porzucił kawalerskie życie, bo zakochał się bez pamięci w... szmacianej kukle o imieniu Natalia. Kolumbijski Tiktoker, który ukrywa się pod nazwą @montbk959, poinformował swoich fanów, że razem z narzeczoną (tak, kupił jej pierścionek) z radością oczekują dziecka. Trzeciego dziecka!

"Zuzia, lalka nieduża, a na dodatek cała ze szmatek" - pamiętacie tę piosenkę? Tutaj główną bohaterką nie jest Zuzia, tylko Natalia. To właśnie tak ma bowiem na imię szmaciana kukła, w której zakochał się Tiktoker z Kolumbii. Mężczyzna występujący w mediach społecznoościowych pod nazwą @montbk959, skrzętnie relacjonuje ich wspólne życie, prezentując zdjęcia i filmy. Na jednym z ostatnich, który zobaczyło już grubo ponad 100 tys. osób, pochwalił się, że razem z ukochaną spodziewają się kolejnego, trzeciego już dziecka, które otrzyma imię Sammy.

Kolumbijczyk zakochany w lalce. "Gdyby nie ona, byłbym samotny"

Mężczyzna utrzymuje, że razem z Natalią wychowuje już syna i córkę - oni także są lalkami. Osobom, które wyśmiewają jego "związek" ma tylko jedno do powiedzenia: "Gdyby nie lalki, byłbym bardziej samotny, niż ktokolwiek na świecie. Przynajmniej mam coś" - twierdzi. "Z moją Natalią oglądamy telewizję i rozmawiamy o wszystkim. Ludzie nie wiedzą, jak bardzo ją kocham" - cytuje go "Daily Mail".

Brazylia. Zakochała się w kukle. Ciąża, ślub, zdrada

Kolumbijczyk nie jest jedyną osobą, jaka straciła głowę dla lalki. Nie tak dawno pisaliśmy o 37-letniej Meirivone Rocha Moraes z Brazylii, która wyszła za kukłę odpowiadającą rozmiarami dorosłemu mężczyźnie, jaką uszyła dla niej mama. "Para" pobrała się po tym, jak 37-latka stwierdziła, że jest w ciąży. Na wesele zaproszono 250 osób, a parę miesięcy później po bezbolesnym, trwającym 35 minut i transmitowanym na żywo na Instagramie "porodzie" przyszedł na świat ich syn Marcelinho, również szmaciany. Niestety, ten związek będzie raczej bez happy endu. Kilka tygodni temu Meirivone podzieliła się z fanami przykrą informacją. Twierdzi, że szmaciany ojciec jej dziecka ją zdradził.

Sonda
Ile masz dzieci?
Wiszące lalki i misie na drzewie. Upiorny skwerek na dużym osiedlu
Nasi Partnerzy polecają