Zastrzelił z kuszy 3-tygodniową córeczkę! Umarła w ramionach rannej mamy

i

Autor: Facebook

Udawał wzorowego ojca

Zastrzelił z kuszy 3-tygodniową córeczkę! Umarła w ramionach rannej mamy

2023-06-30 9:45

Potworny mord w stanie Nowy Jork! Mąż i ojciec wystrzelił strzałę z kuszy do żony trzymającej w ramionach 3-tygodniowe dziecko. Strzała przeszyła dziecko na wylot i zraniła także matkę. Dziewczynka nie przeżyła, matka jest ranna. Ojciec uciekł, został jednak zatrzymany i aresztowany pod zarzutem zabójstwa.

26-latek strzelił z kuszy do żony trzymającej w ramionach dziecko. Dziewczynka zginęła, kobieta jest ranna

"Będę chronił moją rodzinę za wszelką cenę" - tak pisał w mediach społecznościowych Patrick D. Proefriedt (26 l.), pokazując zdjęcia z córeczką w objęciach. Mało kto spodziewał się, jaki naprawdę jest ten mężczyzna za zamkniętymi drzwiami własnego domu. Niestety, okazał się bezwzględnym mordercą. Przerażające sceny rozegrały się kilka dni temu w domu w Colesville. Z nieustalonych jeszcze przyczyn w pewnym momencie 26-latek w okrutny sposób zaatakował swoich bliskich - żonę i zaledwie 3-tygodniową córkę. Patrick D. Proefriedt chwycił kuszę i wystrzelił z niej strzałę prosto w stronę Megan Carey (31 l.), która trzymała wtedy w ramionach dziecko.

Ojciec zastrzelił z kuszy 3-tygodniową córkę. Strzała przeszyła dziecko na wylot

Strzała przeszyła dziecko na wylot, trafiając w pierś i wychodząc pod pachą, zraniła także matkę. Dziewczynka nie przeżyła, matka jest ranna. Jak ujawniła lokalna policja, mężczyzna wyrwał strzałę z ciała córki i próbował powstrzymać żonę przed wezwaniem pogotowia ratunkowego. Następnie uciekł samochodem z miejsca zdarzenia. Został jednak szybko złapany i aresztowany. Patrick D. Proefriedt jest oskarżony o zabójstwo drugiego stopnia, usiłowanie zabójstwa drugiego stopnia i złamanie zakazu zbliżania się pierwszego stopnia. Nie wyznaczono za niego kaucji.

Sonda
Czy dożywocie to odpowiednia kara za zabójstwo?

Z tym dyktandem poradzi sobie nawet dziecko, a Ty? Wynik niższy, niż 6/10 to wstyd!

Pytanie 1 z 10
ja[]k[]łka
Wiesław zabił Tereskę siekierą, bo chciała rozwodu. „Wpadł w szał. Odebrał nam ukochaną sąsiadkę”
Nasi Partnerzy polecają