Wołodymyr Zełenski

i

Autor: President Of Ukraine flickr.com

Wojna na Ukrainie

Zełenski mówi o śmierci Putina! Tego dyktator się nie spodziewał

2023-02-26 7:25

Władimir Putin zostanie zamordowany, a życia pozbawi go osoba, po której nigdy by się tego nie spodziewał. Wołodymyr Zełenski w filmie dokumentalnym powiedział, że jego zdaniem dyktator w końcu doczeka się śmierci, jednak nie z rąk Ukraińców. Prezydent Ukrainy ma na temat śmierci Putina pewną teorię.

Wołodymyr Zełenski uważa, że Putin zostanie zamordowany. Wskazuje osobę, która to zrobi w Rosji

Wojna na Ukrainie trwa już ponad rok. Kiedy tylko stało się jasne, że nie okazała się ona pasmem spektakularnych zwycięstw Władimira Putina, ruszyły liczne spekulacje na temat możliwości zamachu na Putina, puczu w Rosji czy buntu społecznego. Nic takiego się nie wydarzyło. Ale Wołodymyr Zełenski uważa, że dni Putina są policzone. Władimir Putin zostanie zamordowany, a życia pozbawi go osoba, po której nigdy by się tego nie spodziewał - dowodzi prezydent Ukrainy. Wskazuje osobę, która jego zdaniem doprowadzi do śmierci Putina. Zdaniem Zełenskiego rosyjski dyktator zginie z ręki kogoś ze swojego bliskiego otoczenia, swojej świty.

Prezydent Ukrainy o śmierci Putina: "Drapieżniki zjedzą drapieżnika"

"Z pewnością nadejdzie moment, w którym da się odczuć niestabilność reżimu Putina. Wtedy drapieżniki zjedzą drapieżnika. To bardzo ważne, ale będą potrzebować powodu istotnego dla siebie. I zapamiętają słowa Komarowa, Zełenskiego... Będą pamiętać. Znajdą dla siebie powód, by zabić zabójcę. Czy to zadziała? Tak. Kiedy? Nie wiem" - mówił Zełenski w Dmytro Komarowowi w filmie dokumentalnym, co cytuje "Ukraińska Prawda".

Listen on Spreaker.
Sonda
Ile potrwają jeszcze rządy Putina w Rosji?

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Tylko tęgie umysły przekroczą 10/15

Pytanie 1 z 15
Motywem przewodnim "Lalki" Bolesława Prusa była miłość Wokulskiego do panny Łęckiej. Jak miała na imię?
Marek Budzisz: Stary świat już nie wróci, ta wojna zmieniła wszystko ["Rok wojny"]
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany