Zełenski z żoną szczerze o miłości! Gdy wybuchła wojna, w ich małżeństwie stało sie TO

i

Autor: AP Zełenski z żoną szczerze o miłości! Gdy wybuchła wojna, w ich małżeństwie stało sie TO

Wojna na Ukrainie

Zełenski z żoną szczerze o miłości! Gdy wybuchła wojna, w ich małżeństwie stało się TO

2022-07-27 7:00

Wołodymyr Zełenski i jego żona Ołena udzielili bardzo osobistego, nowego wywiadu! Prezydent Ukrainy i pierwsza dama wyznali Piersowi Morganowi prawdę o tym, co wojna na Ukrainie zmieniła w ich małżeństwie. Można być zaskoczonym tym, co powiedzieli ukraiński przywódca i jego żona. Czy są idealną parą? Przeczytaj najciekawsze fragmenty tej rozmowy.

Wołodymyr Zełenski i Ołena Zełenska udzielili wywiadu dla "New York Post". Opowiedzieli o miłości i małżeństwie Piersowi Morganowi

Kiedy wybuchła wojna na Ukrainie, szybko stało się jasne, że Wołodymyr Zełenski nie zamierza się poddawać i nigdzie uciekać. Został powszechnie uznany za ideał przywódcy. Jego żona Ołena Zełenska także stanęła na wysokości zadania. Od pierwszych dni rosyjskiej inwazji rozpowszechniała informacje na temat zbrodni Władimira Putina, wzywała do zwiększania międzynarodowej pomocy dla Ukrainy. Zełeńscy musieli i nadal muszą podołać także osobistemu wyzwaniu - ze względów bezpieczeństwa Ołena z dziećmi mieszka osobno, a prezydent w swojej siedzibie. Zarówno on, jak i pierwsza dama są narażeni w każdej chwili na śmierć. Jak taka sytuacja wpływa na małżeństwo? Miesiąc temu w wywiadzie dla CNN Ołena Zełenska mówiła szczerze: "Nasza relacja jest w stanie pauzy, tak jak w przypadku reszty mieszkańców Ukrainy". Miała na myśli rozłąkę. Teraz para prezydencka zgodziła się udzielić wywiadu Piersowi Morganowi dla "NY Post". Dziennikarz zapytał Zełenskich m.in. o miłość i małżeństwo. Co odpowiedzieli?

PRZECZYTAJ TAKŻE: Lekarze wezwani do Putina w środku nocy! Silne objawy i atak paniki

Sonda
Czy Wołodymyr Zełenski jest wzorem idealnego prezydenta?

"Jesteśmy w sobie nawzajem zakochani". Pierwsza para Ukrainy opowiada o swojej miłości

"Tak, tęsknię za moimi dziećmi, za moją żoną. To niemożliwe, by się do tego przyzwyczaić. Do wszystkiego innego tak" - mówił Wołodymyr Zełenski. "Zgadzam się z tym, że trudności umacniają małżeństwo. Dokładnie tak jest w naszym przypadku. Teraz bardziej interesujemy się sobą nawzajem" - dodała pierwsza dama. "Uważam tak samo" - powiedział jej mąż. "Nie mam żadnych innych doświadczeń. Mam tylko jedną żonę i jestem szczęśliwy. Jedną żonę, jedną miłość i jedną rodzinę. Nigdy nie miałem wrażenia, że z naszym związkiem jest coś nie tak. A może ty jesteś czasem ze mną nieszczęśliwa?" - zapytał żonę Zełenski. "Nie z tobą, ale bez ciebie tak" - odrzekła pierwsza dama. "Wojna czyni nasz związek silniejszym, jestem tego pewien" - mówił prezydent. "Dajemy sobie radę?" - dorzuciła Ołena Zełenska. "Tak, ale to nie jest właściwe słowo. Jesteśmy w sobie nawzajem zakochani" - podsumował ukraiński prezydent.

Ołena i Wołodymyr Zełeńscy. Data ślubu, dzieci

Ołena i Wołodymyr Zełeńscy są małżeństwem od 2003 roku, mają córkę Oleksandrę (17 l.) i syna Kyryłę (9 l.). Początkowo Ołena była przeciwna startowi męża w wyborach prezydenckich, ale ostatecznie włączyła się w jego kampanię. Wołodymyr Zełenski został prezydentem Ukrainy w 2019 roku.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Nowe informacje o "chorobie Putina". Słowa dyrektora CIA wywołały...śmiech!

QUIZ. Co wiesz o pierwszych damach?

Pytanie 1 z 10
Która pierwsza dama jest/była młodsza od męża?
Mateusz Lachowski: Zełenski nie chce dzielić społeczeństwa

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki