Wąż

i

Autor: Pixabay Wąż udusił swojego właściciela w stanie Pensylwania. Zdj. ilustracyjne.

Zwierzę zabiło właściciela

Złapał właściciela w morderczym uścisku. Pięciometrowy wąż zastrzelony przez policjantów

2022-07-26 15:54

Interwencję niczym z hollywoodzkiego horroru mają na swoim koncie policjanci z Fogelsville w stanie Pensylwania. Mundurowi zostali wezwani do domu, w którym pięciometrowy wąż zaatakował swojego właściciela. Kiedy policjanci dotarli na miejsce zdarzenia - zobaczyli straszliwe sceny. 28-latek tkwił w morderczym uścisku swojego zwierzęcia. Funkcjonariusze zastrzelili węża, ale jego właściciela uratować się nie dało. Mężczyzna zmarł w szpitalu.

Do makabrycznego zdarzenia doszło 20 lipca w Pensylwanii. Policjanci z okręgu Upper Macungie otrzymali zgłoszenie z położonego niedaleko miasteczka Fogelsville. Wąż miał owinąć się wokół gardła 28-latka, czym doprowadził do zatrzymania akcji serca mężczyzny. Patrol złożony z dwóch funkcjonariuszy ruszył we wskazane miejsce.

Policyjna kula przerwała morderczy uścisk

CNN informuje, że interweniujący policjanci znaleźli na podłodze leżącego 28-latka. Wąż ciągle dusił mężczyznę. Według relacji, zabójca miał mieć około pięciu metrów długości. - To była straszliwa sytuacja - powiedział CNN porucznik Peter Nickischer z miejscowej policji i dodał, że w ciągu 19 lat jego pracy w policji, miał mnóstwo strasznych wezwań. - [...] To bez wątpienia znajdzie się w czołówce listy - stwierdził Nickischer.

Prawdopodobnie wąż chciał też zaatakować policjantów, jednak jeden z nich wyciągnął broń i strzelił w głowę gada. Wąż nie przeżył. Policjanci udzielili poszkodowanemu 28-latkowi pierwszej pomocy. Mężczyzna trafił do szpitala. Mundurowi ustalili, że trzymany był jako zwierzę domowe. W domu, gdzie doszło do tragedii, były też inne dwa węże.

Niestety, życia 28-latka nie udało się uratować. Zmarł w poniedziałek (25 lipca). Biuro koronera hrabstwa Lehigh i centrum medycyny sądowej poinformowało, że mężczyzna zmarł z powodu "uszkodzeń mózgu spowodowane niedotlenieniem".

CZYTAJ TEŻ: Potrząsała swoją maleńką córeczką tak długo, aż ją zabiła. Matka uniknie kary!

Źródło: CNN / TVN24

Sonda
Czy boisz się dzikich zwierząt?
Ekspert rozrgyzł Putina! Mówi, co rosyjski prezydent będzie robił ws. wojny

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki