Królowa Elżbieta II

i

Autor: Bav Media / SplashNews.com Królowa Elżbieta II

pilne!

Złe wieści o stanie zdrowia królowej Elżbiety! Lekarze mocno zaniepokojeni

2022-09-08 14:34

Wielka Brytania i kraje Commonwealthu wstrzymują oddech! 96-letnia królowa Elżbieta II znajduje się właśnie pod opieką lekarzy - informację taką podał w czwartkowe popołudnie Pałac Buckingham! Medycy mają być mocno zaniepokojeni jej stanem zdrowia.

Królowa Elżbieta II pod opieką lekarzy. Pałac Buckingham wydał oświadczenie

W oświadczeniu Pałac Buckingham poinformował, że królowa przebywa w rezydencji na zamku Balmoral w Szkocji (tam zwykle spędza okres wakacyjny). Przybywają tam kolejni przedstawiciele rodziny królewskiej - następca tronu książę Karol wraz z żoną Kamilą (według BBC dotarli już na miejsce) i książę William.

- Po dalszej ocenie dziś rano, lekarze królowej są zaniepokojeni stanem zdrowia Jej Wysokości i zalecili, aby pozostała pod nadzorem medycznym. Królowa pozostaje w komfortowych warunkach i w Balmoral - napisano.

Elżbieta II nie pokazuje się publicznie. "Jesteśmy zaniepokojeni"

W środę, 7 września królowa przełożyła zaplanowane wirtualne spotkanie z członkami Tajnej Rady w związku z tym, że lekarze doradzili jej odpoczynek.

Królowa ostatni raz pojawiła się publicznie we wtorek, 6 września, kiedy spotkała się z odchodzącym premierem Borisem Johnsonem, a następnie z obejmującą po nim urząd Liz Truss. - Monarchini wydawała się mieć dobre samopoczucie, choć używała laski do chodzenia - pisał wówczas brytyjski "Guardian".

Brytyjska premier oświadczyła, że cały kraj jest "głęboko zaniepokojony" informacjami o stanie zdrowia Elżbiety II. Dodała, że jej myśli są z królową i jej rodziną.

Sonda
Czy darzysz szacunkiem królową brytyjską?
Meghan Markle o RASIZMIE w rodzinie królewskiej. Wywiad u Oprah Winfrey
Nasi Partnerzy polecają