Żołnierze z Ukrainy zwrócili się do Rosjan

i

Autor: skrypin.ua/ Youtube.com Wojna na Ukrainie. Żołnierze do Rosjan: Macie przes***ne

Żołnierze z Ukrainy zwrócili się do Rosjan. Włosy stają dęba! "Macie prze***ne"

2022-02-27 23:01

Wojna na Ukrainie wkracza w decydującą fazę. Wojska rosyjskie będą starały się przejąć w najbliższych dniach kontrolę nad stolicą państwa - Kijowem. Ukraińcy nie mają jednak zamiaru pozwolić agresorom na zrealizowanie celu. Nagrali wideo, w którym ostrzegają żołnierzy Putina, iż atak na Kijów będzie dla nich prawdziwym piekłem. - Gdy dojedziecie do Kijowa będziecie mieli przesr***e, ostrzelamy was z każdego okna - mówią Ukraińcy.

Wojna na Ukrainie trwa już od kilku dni. Wojska rosyjskie nadal nie zdobyły żadnego z największych miast. Mowa o Kijowie i Charkowie. Szczególnie w drugim z tych miast trwały w ciągu ostatniej doby ciężkie walki. Ukraińcom udało się jednak odeprzeć przeciwnika. Szacuje się, że straty rosyjskiej armii sięgają już 4,5 tysiąca żołnierzy. Eksperci podkreślają - Putin i jego wojska zlekceważyły zdeterminowanych i gotowych do poświęcenia Ukraińców. Żołnierze naszego wschodniego sąsiada nagrali wideo, w którym zwracają się do rosyjskich agresorów. - Nie macie pojęcia na co się porywacie, gdy dojedziecie do Kijowa będziecie mieli przesr***e, ostrzelamy was z każdego okna - ostrzegają w nagranym filmiku.

NIE PRZEGAP: Ukraina. Putin grozi wojną atomową? Kliczko ostrzega: Noc znów będzie ciężka. Wróg dostaje szału [RELACJA NA ŻYWO]

W nagraniu dwóch ukraińskich żołnierzy ostrzega, że rzeczywistość wojny na Ukrainie jest zupełnie inna niż Rosjanie się spodziewali. Żołnierze przekonują, że ukraińskie wojska mają znakomitą broń i doskonale orientują się w terenie, co działa na niekorzyść agresorów. Ukraińcy wspomnieli także o generale czeczeńskich wojsk Magomedzie Tuszajewie, który zgodnie z ich słowami "zginął jak pies".

Zobacz koniecznie: Wyrwaliśmy ich z piekła wojny! Specjalna korespondencja naszych wysłanników z wojny w Ukrainie

- W porównaniu do Rosjan, my tu nie rozstrzeliwujemy jeńców na miejscu - dodają żołnierze. - Nakarmimy was, damy wody (...), jesteśmy przyjaznymi ludźmi. Mamy gorącą herbatę, ubrania, prąd, (...) wszystko działa jak trzeba - mówią wojskowi z nagrania.

- Wrócicie później do swoich matek, do swoich rodzin. W innym wypadku wszyscy tu na Ukrainie zginiecie na nic - dodają Ukraińcy, kończą nagranie słowami "Sława Ukrainie". Poniżej całość nagrania.

Czytaj także: Ukraina. Mieszkańcy zablokowali rosyjskie wojsko! W Koriukówce, nie przepuścili rosyjskich czołgów [WIDEO]

Sonda
Myślisz, że wojna przeniesie się również do innych państw?
Wojna na Ukrainie. Dym nad miastem