Dwa ciała w mieszkaniu w Zielonej Górze! Były w strasznym stanie

i

Autor: Caranfinwen/cc0/Pixabay.com Dwa ciała znaleziono w mieszkaniu przy ul. Akacjowej w Zielonej Górze, zdj. ilustracyjne

Przerażające odkrycie

Dwa ciała w mieszkaniu w Zielonej Górze! Były w strasznym stanie

2022-12-19 14:20

Dwa ciała znaleziono w mieszkaniu przy ul. Akacjowej w Zielonej Górze. Zwłoki znajdowały się w stanie rozkładu, więc nie można było nawet potwierdzić, czy należały do zameldowanych tam osób: kobiety i mężczyzny. W środku lokum miały się znajdować sterty śmieci, między którymi krążyło robactwo. Sprawa trafiła do prokuratury, która zarządziła sekcję zwłok.

Dwa ciała w mieszkaniu w Zielonej Górze! Były w strasznym stanie

Do makabrycznego odkrycia doszło w mieszkaniu przy ul. Akacjowej w Zielonej Górze, gdzie ujawniono ciała dwóch osób. Do zdarzenia doszło w środę, 14 grudnia, w godzinach południowych. Na miejscu interweniowała najpierw policja, ale mundurowi poprosili następnie o pomoc funkcjonariuszy straży pożarnej w Zielonej Górze, by otworzyli drzwi. Ujawnione na miejscu ciała znajdowały się w stanie rozkładu, więc nadal nie potwierdzono, czy należą do zameldowanych tam kobiety i mężczyzny. Jak informuje Lubuskie24.pl, mieszkańcy bloku przy Akacjowej mieli się od dłuższego czasu skarżyć na wydobywający się z lokum smród. W środku znajdowały się podobno sterty śmieci, a w całym mieszkaniu miał być pełno robactwa. Szczegółowe przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratury w Zielonej Górze.

- Czekamy m.in. na wyniki badań DNA, dzięki którym będzie można potwierdzić tożsamość denatów - mówi podinspektor Małgorzata Stanisławska z Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

Sonda
Czy oddalibyście swoje ciało po śmierci na cele naukowe lub medyczne?
Pies sąsiada narobił pod jego oknem. Lekarze musieli ratować mu życie